Povznesení

Povznesení - Stephen King | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen King
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Povznesení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Povznesení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen King. Číst Povznesení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Scott Carey vypadá stále stejně, přesto ale neustále ztrácí na váze. Je tu také pár dalších podivností. Váží stejně v oblečení i bez něj. Se svým problémem se svěřuje doktoru Ellisovi. Kromě toho se Scott ve městečku Castle Rock, kde se odehrává celá řada Kingových příběhů, potýká s problémy s lesbickým párem, jejichž pes pravidelně vykonává svou potřebu na Scottově trávníku. Jedna z majitelek je přátelská, druhá studená jako led. Snaží se otevřít v Castle Rocku restauraci, místní komunita je však vůči homosexuálnímu páru zaujatá. Když Scott pochopí předsudečné myšlení včetně vlastního, snaží se pomoci. Nepravděpodobné spojenectví, každoroční běžecký závod a tajemství Scottova trápení nakonec probouzí v lidech, kteří sobě i ostatním „dopřávali“ tolik zlého to nejlepší.


...vznesení Přidat komentář. Maki.s. 1 dnes ... E-kniha: Povznesení - Stephen King | Knihy.ABZ.cz ... . Další z Kingových knih, které padly za jednu cestu vlakem a nedaly se od nich odtrhnout oči, i když to nebyl jeho typický styl. ... Povznesení je svižné, vtipné, sympatické a nenáročné čtení, které nezabere víc než pár hodin, a navíc nenásilnou formou řeší problematiku nesnášenlivosti a připomíná nám, že někdy je potřeba méně se trápit a více žít, což mi je neskutečně sympatické. Povznesení (anglicky: Ascension) je proce ... Rodneyho povznesení - Wikipedie ... . Povznesení (anglicky: Ascension) je proces, během něhož se může dostatečně vyvinutá vnímající bytost zbavit fyzického těla a žít jako čistá forma energie na vyšší úrovni bytí s velkou silou a potenciálem lepšího pochopení vesmíru než jako osoba s fyzickým tělem. Povznesení je ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY