Asertivita – umění být silný v každé situaci

Asertivita – umění být silný v každé situaci - Conrad Potts, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Conrad Potts,
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Asertivita – umění být silný v každé situaci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Asertivita – umění být silný v každé situaci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Conrad Potts,. Číst Asertivita – umění být silný v každé situaci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Není potřeba vyvíjet nátlak, abyste dosáhli toho, co chcete. Existují jednoduché způsoby, jak se prosadit, které vám přináší tato kniha. Poradí vám a na příkladech ukáže, jak jednat asertivně, vybaví vás praktickými nástroji a technikami ke zvládnutí celé řady situací v práci i osobním životě a poradí vám, jak: * získat na pracovišti respekt, který si zasloužíte,* vyjít s rodinou, přáteli a sousedy a poradit si ve složitých společenských situacích,* být sebejistí během prezentací a porad,* získat plnohodnotné služby od obchodníků, řemeslníků či na úřadech,* zvládnout nepříjemné chování nebo jednání a vyrovnat se s konflikty,* vyjít se svým nadřízeným a dokázat říci „ne“,* udržet si svoji asertivitu a s ní i kvalitní a vyvážený život. Nenechte se odstrkovat – naučte se, jak se prosadit a vyrovnat se s každou choulostivou situací s důstojností a sebevědomím. JE NA ČASE STÁT SI ZA SVÝM!


...rtivita - umění být silný v každé situaci Nenechte se odstrkovat - naučte se prosadit a vyrovnat se s každou náročnou situací ... Asertivita - umění být silný v každé situaci | Poznani ... ... . Návod najdete v knížce, která vám poradí a na příkladech ukáže, jak... Návod najdete v knížce, která vám poradí a na příkladech ukáže, jak asertivně jednat a zajistit, aby váš hlas byl slyšet. Čtivá a v životě snadno využitelná knížka posílí vaše sebevědomí, pohodu a vyrovnanost. (umění být silný v každé situaci) Elektronická kniha Asertivita - umění být silný v každé situaci na www.alza.cz. Vešker ... Asertivita - umění být silný v každé situaci - Potts ... ... . (umění být silný v každé situaci) Elektronická kniha Asertivita - umění být silný v každé situaci na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Asertivita - umění být... Všechny informace o produktu Kniha Asertivita umění být silný v každé situaci, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY