Temná stránka hledačů světla

Temná stránka hledačů světla - Debbie Fordová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Debbie Fordová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temná stránka hledačů světla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temná stránka hledačů světla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Debbie Fordová. Číst Temná stránka hledačů světla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sobeckost přítele, lenost kolegy či třeba arogance neznámého člověka vás dokáže úplně rozhodit a vy se přestáváte kontrolovat… Proč? Jaká je pravá příčina vašich emocionálních erupcí? Existuje řešení, jak tyto situace lépe zvládat? Mezinárodně uznávaná americká terapeutka Debbie Fordová, která v minulosti úspěšně zvítězila nad vlastní dlouholetou závislostí na drogách, nachází vysvětlení v koncepci tzv. temných stránek. Nikdo z nás není tak dobrý, jak by si přál. Máme-li problémy se svým okolím, znamená to, že se neumíme smířit s vlastními „negativními“ vlastnostmi a mrháme energií na odsuzování ostatních – místo toho, abychom je pochopili. Takovým postojem se však vzdalujeme možnosti žít naplno a svobodně. Čtivě a moudře napsaná kniha Debbie Fordové pomohla už milionům čtenářů na celém světě. A pomůže i vám, pokud se na cestu sebepoznání vydáte.


...mná stránka hledačů světla Přidat komentář ... Temná stránka hledačů světla (Debbie Ford) | Detail knihy ... ... . Bakana. 1 07. května. Skvělá kniha pro ty, kteří na sobě chtějí pracovat. ... Temná stránka hledačů světla Autor: Fordová, Debbie Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020455307 ISBN: 978-80-204-5530-7 Originál: The Dark Side of the Light Chasers Překlad: Nejedlá, Marcela Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 14,9 × 20,9 cm Rok vydání: 2019 (2. vydání) Temná stránka hledačů světla Auto ... Debbie Ford - Temná stránka hledačů světla | Novou Cestou ... . vydání) Temná stránka hledačů světla Autor: Fordová, Debbie Nakladatel: Tady a teď EAN: 9788087530610 ISBN: 978-80-87530-61- Originál: The Dark Side of the Light Chasers Překlad: Nejedlá, Marcela Popis: 1× kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY