První kroky s internetem: 4., aktualizované vydání

První kroky s internetem: 4., aktualizované vydání - Mojmír Král | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mojmír Král
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První kroky s internetem: 4., aktualizované vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?První kroky s internetem: 4., aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mojmír Král. Číst První kroky s internetem: 4., aktualizované vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ani začátečníci už se nemusí bát internetu, ale používat jej ke své plné spokojenosti. Komunikujte se svou rodinou a vyhledávejte informace, které vás zajímají. Jednoduchá příručka vás to naučí srozumitelně a bez zbytečných složitých termínů. Kniha je orientována na úplné začátečníky a vhodná i pro uživatele seniorského věku. Nezdržuje se zbytečným popisem funkcí, ale naučí čtenáře využívat všechny užitečné vlastnosti internetu. Pracovat s internetem se díky této příručce naučí i ten, kdo ještě nikdy předtím neseděl u počítače a slova jako prohlížeč nebo internetová stránka jej dosud děsily.


... kroky s Internetem10. 1. Úvod do světa internetu ... První kroky s internetem v rekordním čase - 2. vydání ... ... . První kroky s internetem 11. Internet je velmi rozsáhlá počítačová síť, jejíž hierarchie se řídí určitými pravidly. V minulosti byl výsadou akademických a vědeckých pracovníků, běžní uživatelé se k jeho obsahu dostali jen výjimečně. E-kniha: První kroky s internetem -- 4., aktualizované vydání - Mojmír Král. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... vydání První kroky s internetem 4., ... První kroky s internetem - Procházka David | Knihy Grada ... . Od 27. ... vydání První kroky s internetem 4., aktualizované vydání Mojmír Král Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 jako svou 5593. publikaci Odpovědný redaktor ... První kroky s internetem Autor: Král, Mojmír Nakladatel: Grada EAN: 9788024752457 ISBN: 978-80-247-5245-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY