Jak jsem je znal: Vzpomínky na některé osobnosti hudební kultury, zejména české

Jak jsem je znal: Vzpomínky na některé osobnosti hudební kultury, zejména české - Jaroslav Smolka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Smolka
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak jsem je znal: Vzpomínky na některé osobnosti hudební kultury, zejména české.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak jsem je znal: Vzpomínky na některé osobnosti hudební kultury, zejména české ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Smolka. Číst Jak jsem je znal: Vzpomínky na některé osobnosti hudební kultury, zejména české Online je nyní tak snadné!

POPIS


Významný muzikolog, skladatel, hudební režisér a dlouholetý pedagog HAMU Jaroslav Smolka vzpomíná na významné osobnosti z oboru. S dokonalou znalostí prostředí, vynikajícím pozorovacím talentem a mimořádným humorem popisuje Jaroslav Smolka svá osobní setkání s hudebními skladateli, slavnými dirigenty a sbormistry, kteří ovlivnili jeho profesní dráhu. S některými ho pojilo celoživotní přátelství, jiné poznal díky své bohaté činnosti vědecké a pedagogické.


... informace o produktu Kniha Jak jsem je znal ... Odešla hudební legenda Karel Gott. Jak Jihočeši vzpomínají ... ... . Vzpomínky na některé osobnosti hudební kultury, zejména české - Jaroslav Smolka - Akademie múzických umění, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak jsem je znal. Vzpomínky na některé osobnosti hudební kultury, zejména české - Jaroslav Smolka - Akademie múzických umění. Jan Kühn (11. listopadu 1891 Boguchwała - 15. února 1958) byl významný český sbormi ... PDF Tisková zpráva Jaroslav Smolka JAK JSEM JE ZNAL ... . února 1958) byl významný český sbormistr, zakladatel Kühnova dětského sboru a Pražského filharmonického sboru, pedagog a pěvec; manžel sbormistryně Markéty Kühnové a otec sbormistra a zakladatele Kühnova smíšeného sboru Pavla Kühna.. Po dráze operního pěvce začal pracovat jako hudební ředitel v Československém ... Jaroslav Smolka / JAK JSEM JE ZNAL Vzpomínky na některé osobnosti hudební kultury, zejména české Nakladatelství AMU v Praze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY