O animaci: z různých stran současného loutkového divadla

O animaci: z různých stran současného loutkového divadla - Miloslav Klíma, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Klíma,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O animaci: z různých stran současného loutkového divadla.pdf


Chcete si knihu přečíst?O animaci: z různých stran současného loutkového divadla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Klíma,. Číst O animaci: z různých stran současného loutkového divadla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nesmírně aktuální téma, které je - vedle loutkového a neortodoxního divadla - živé i v umění obecně, ve filmu, médiích a počítačovém programování, je reflektováno týmem kolem profesora Miloslava Klímy z Výzkumného pracoviště Katedry alternativního a loutkového divadla DAMU, spoluvydavatele titulu. Po Klímově úvodní stati K vývoji animace v moderním a současném loutkovém divadle se představuje řada originálních přístupů (Kateřina Lešková Dolenská: Trojí způsob animace, Jiří Havelka: Animované herectví, Marta Ljubková: Animace lidského těla, Jakub Maksymov: Pařížský projekt s kyborgem, Petr Prokop: Mobilní Vosto5ka a četné další) a publikaci uzavírá výklad pojmu animace a seznam literatury o animaci.


...l: z různých stran současného loutkového divadla ... Mobilni klima | Sleviste.cz ... . Nesmírně aktuální téma, které je - vedle loutkového a neortodoxního divadla - živé i v umění obecně, ... a publikaci uzavírá výklad pojmu animace a seznam literatury o animaci. (z různých stran současného loutkového divadla) ... O animaci: z různých stran současného loutkového divadla Miloslav Klíma, kolektiv autorů Nakladatel: Pražská scéna 2019 O animaci z různých stran současného loutkového divadla Miloslav Klíma a kol. Rytmus, tvorba, divadlo - III. díl Bohumil Nuska D ... Loutkové divadlo | Knihy.ABZ.cz ... . Rytmus, tvorba, divadlo - III. díl Bohumil Nuska Divadlo v proměně civilizace Bohuslav Blažek O dramaturgii (dotisk / vydání 2018) Miloslav Klíma Rejža Vorel (e-kniha) Jan Dvořák, David Vávra, Tomáš Vorel Divadlo a interakce XI. O animaci - Miloslav Klíma . Nesmírně aktuální téma...SOUVISEJÍCÍ KNIHY