Čí je ta krajina?: Rozhovory s Janem Klápště o středověku a našem světě

Čí je ta krajina?: Rozhovory s Janem Klápště o středověku a našem světě - Ivo Štefan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivo Štefan
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Čí je ta krajina?: Rozhovory s Janem Klápště o středověku a našem světě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čí je ta krajina?: Rozhovory s Janem Klápště o středověku a našem světě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Štefan. Číst Čí je ta krajina?: Rozhovory s Janem Klápště o středověku a našem světě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaká je hodnota krajiny? Jaké svědectví o středověké společnosti přináší archeologie? Rozhovory s profesorem Janem Klápště, předním evropským archeologem středověku, se dotýkají široké palety otázek spojujících středověk se současností. Kniha je poutavým svědectvím o celoživotním hledání cest k pochopení proměn středověké společnosti a krajiny. Jelikož ale minulosti klademe jen ty otázky, které jsou aktuální pro nás, nabízí rozhovory i pestrý kaleidoskop setkání s osobnostmi, které Jana Klápště ovlivnily a s problémy, které hýbou dnešním světem, a tím pádem i s našimi obrazy dějin.


...ry s profesorem Janem Klápště, předním evropským archeologem středověku, se dotýkají široké palety otázek spojujících středověk se současností ... Jan Klápště | Databáze knih ... . Rozhovory s profesorem Janem Klápště, předním evropským archeologem středověku, se dotýkají široké palety otázek spojujících středověk se současností. Kniha je poutavým svědectvím o celoživotním hledání cest k pochopení proměn středověké společnosti a krajiny. Kniha Čí je krajina? Rozhovory s Janem Klápště o středověku i našem světě (Praha, NLN 2019) takovýmto dvojhlasem není, i když Ivo Štefan je rozho ... Čí je ta krajina?: Rozhovory s Janem Klápště o středověku ... ... . Kniha Čí je krajina? Rozhovory s Janem Klápště o středověku i našem světě (Praha, NLN 2019) takovýmto dvojhlasem není, i když Ivo Štefan je rozhodně povolaným a znalým tazatelem, který nenechává (až na výjimky) svého ironického mistra utéct z otázky. Rozhovory s profesorem Janem Klápště...SOUVISEJÍCÍ KNIHY