Zběsilé osmdesátky

Zběsilé osmdesátky - Stanislav Hložek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Hložek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zběsilé osmdesátky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zběsilé osmdesátky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Hložek. Číst Zběsilé osmdesátky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knihu vzpomínek Standy Hložka nejlépe charakterizuje už její titul. Pro velmi populární dvojici Kotvald & Hložek znamenala 80. léta vrchol popularity a zběsilý životní styl v prostředí tehdejší hudební scény. Ať si to dnes chceme nebo nechceme přiznat, v 80. letech si už nedovedeme vybavit vystoupení Hany Zagorové bez dvojice Kotvald & Hložek, která si získala sympatie statisíců fanynek. Ostatně písnička Holky z naší školky v jejich interpretaci byla vůbec nejprodávanějším produktem v historii české pop music. Kniha nám lehkým a zábavným způsobem otevírá dveře do zákulisí života jednoho ze slavné dvojice. Kniha obsahuje i bohatou fotopřílohu.


...é osmdesátky Autor: Hložek, Stanislav Nakladatel: BVD EAN: 9788088216148 ISBN: 978-80-88216-14-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Stanislav Hložek: Moje děti jsou ke mně tolerantní - iDNES.cz ... . vydání) Kniha: Zběsilé osmdesátky - Stanislav Hložek. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Zběsilé osmdesátky Knihu vzpomínek Standy Hložka nejlépe charakterizuje už její titul. Pro velmi populární dvojici Kotvald & Hložek znamenala 80. léta vrchol popularity a zbě ... Kniha: Zběsilé osmdesátky (Stanislav Hložek) | Martinus ... . Zběsilé osmdesátky Knihu vzpomínek Standy Hložka nejlépe charakterizuje už její titul. Pro velmi populární dvojici Kotvald & Hložek znamenala 80. léta vrchol popularity a zběsilý životní styl v prostředí tehdejší hudební scény. Ať si to dnes chceme nebo nechceme p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY