Spoluviníci

Spoluviníci - Jana Vagner | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Vagner
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spoluviníci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spoluviníci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Vagner. Číst Spoluviníci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Psychologický román Spoluviníci vypráví o devíti dlouholetých přátelích, kteří odjedou na zimní dovolenou do hotelu na vrcholku zasněžené hory. Znají se celou věčnost, jsou úspěšní, na první pohled šťastní a těší se, jak si pobyt pořádně užijí. Ale po proflámované noci zjistí, že jsou vinou ledovky odříznuti od okolního světa, lanovka nejede, elektřina nefunguje a venku řádí sněhová vánice, a hora je tudíž zcela nedostupná. To by mohlo být skvělé dobrodružství, kdyby ovšem venku kousek od hotelu neležela jedna ze zúčastněných osob probodnutá lyžařskou hůlkou. Ostatním tedy nezbývá nic jiného než zapálit svíčky, nalít si whisky a podívat se jeden druhému do očí. Kniha je thrillerem, v němž se každý bojí především sám sebe. Detektivka, v níž není až tak důležité, kdo je pachatel. Psychologické drama, v němž všechny staré křivdy vyplouvají na povrch. Čtenář se dozvídá o propletenosti vztahů mezi jednotlivými účastníky příběhu, v němž všichni měli motiv i příležitost k vraždě. Kdo je vrahem a jaká temná tajemství ukývají všichni aktéři tohoto mrazivého dramatu?


...gický román Spoluviníci vypráví o devíti dlouholetých přátelích, kteří odjedou na zimní dovolenou do hotelu na vrcholku zasněžené hory ... Spoluviníci | BOOKS.CZ ... . Znají se celou věčnost, jsou úspěšní, na první pohled šťastní a těší se, jak si pobyt pořádně užijí. Spoluviníci je psychologický thriller, v němž se především bojí každý sám sebe. Staré křivdy vyplouvají na povrch a dozvídáme se o propletenosti vztahů mezi jednotlivými účastníky, kde každý z nich má motiv k vraždě. Psychologický román Spoluviníci vypráví o devíti dlouholetých přátelích, kteří odjedou na zimní dovolenou do hotelu na vrcholku zasně ... Alexander Jakovlev - Rusko plné křížů (č.1) Spoluviníci ... ... . Psychologický román Spoluviníci vypráví o devíti dlouholetých přátelích, kteří odjedou na zimní dovolenou do hotelu na vrcholku zasněžené hory. Znají se celou věčnost, jsou úspěšní, na první pohled šťastní a těší se, jak si pobyt pořádně užijí. Autogramiáda spisovat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY