Kosti: Dostaňte se zvířatům pod kůží

Kosti: Dostaňte se zvířatům pod kůží - Jules Howard | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jules Howard
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kosti: Dostaňte se zvířatům pod kůží.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kosti: Dostaňte se zvířatům pod kůží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jules Howard. Číst Kosti: Dostaňte se zvířatům pod kůží Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak je možné, že zvířata dovedou běhat, skákat a létat? Jak plavou, hrabají nebo koušou? Jak se jejich těla během dlouhých let vývoje uzpůsobila? Najděte odpovědi na všechny své otázky. Kniha Kosti vezme všechny čtenáře na jedinečnou cestu mapující historii vývoje koster celé zvířecí říše. Okouzlující ilustrace Chervelle Fryerové a fascinující texty zooložky Jules Howardové poskytují provokativní pohled na anatomické rysy některých z nejzajímavějších tvorů na světě.


...může­te pro­lis­to­vat tuto krás­nou pub­li­ka­ci KOSTI ... Hrbolky pod kůží - Italský chrtík | RadaVeterináře.cz ... . Dostaňte se zví­řa­tům pod kůži. KOSTI. Dostaňte se zví­řa­tům pod kůži. Napsal: Jules Howard. Ilustrovala: Chervelle Fryerová. Vydalo nakla­da­tel­ství Albatros v Praze roku 2019. Vydání prv­ní. Pro čte­ná­ře od 9 let. Počet stran: 80 ... Dostaňte se zvířatům pod kůži Pondělí, 18 Listopad 2019 06:00 Iva Lutonská V září vydalo nakladatelství Albatros půvabně ilustrovanou knihu britského spisovatele Jula Howarda s poněkud nicneříkajícím názvem Kosti. Název: Kosti - Dostaňte se zvířatům pod kůži. Autor: Jule ... Dostaňte se zvířatům pod kůži - Kultura21.cz ... . Název: Kosti - Dostaňte se zvířatům pod kůži. Autor: Jules Howard. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Encyklopedie; Děti do 10 let › Naučná literatura; Děti nad 10 let › Naučná literatura; Děti do 10 let › Encyklopedie; ISBN: 978-80-00-05515-2. EAN: 9788000055152. Objednací kód: NA363703 Kost...SOUVISEJÍCÍ KNIHY