Životní energie: Jak ji získat udržet a rozvíjet

Životní energie: Jak ji získat udržet a rozvíjet - Anodea Judith | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anodea Judith
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Životní energie: Jak ji získat udržet a rozvíjet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Životní energie: Jak ji získat udržet a rozvíjet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anodea Judith. Číst Životní energie: Jak ji získat udržet a rozvíjet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všichni víme, jaké to je být něčím „nabiti“. Může za to adrenalin, sexuální vzrušení nebo podráždění. Ale jak takovýto náboj využívat cíleně? V této knize je náboj výraz pro základní životní sílu, která námi protéká. Pohlíží na náboj jako na prostředníka mezi myslí a tělem, i jako na klíčovou ingredience v léčení. Přivede čtenáře k porozumění, jak náboj ovlivňuje celý náš život včetně našich vztahů. Zkoumá, proč někdy začneme být „přeplnění“ či „nenaplnění“, a radí, jak vytvořit rovnováhu pomocí vědomého nabíjení a vybíjení. Každá kapitola přináší jednoduchá cvičení, jak uvedené principy zavést do života. Najdete zde řadu informací o různých typech nábojů spojených s různorodými potížemi a také způsob, jak tyto negativní vzorce odstranit. Vzniká tak nový pohled na lidské chování a emoce během traumatu, uzdravování a samoregulace. Hlavním autorčiným cílem je kompletní, originální a svěží pohled na možnost žít orgasmický, extatický a radostí naplněný život – fyzicky, emocionálně i na duševní rovině. Jestliže se váš náboj spojí se svým zdrojem, s univerzálním nábojem, pak jste doma!


...ivotní energie -- Jak ji získat udržet a rozvíjet - Judith Anodea ... Čínská medicína: Jak získat životní energii a omládnout ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... (jak ji získat, udržet a rozvíjet) Další popis zobrazit. Všetci vieme, aké to je byť niečím nabitý. Je to stav príjemný asi každému. Ale jak takovýto náboj využívat cíleně? V této knize je náboj výraz pro základní životní sílu, která námi protéká. Pohlíží na náboj jako na prostředníka mezi myslí a tělem, i ... Životní energie - Anodea Judith | Knihy Dobrovský ... . Pohlíží na náboj jako na prostředníka mezi myslí a tělem, i jako na klíčovou ingredience v léčení. ... Životní energie - Jak ji získat udržet a rozvíjet 257 CZK Nov ... Kniha Životní energie: Jak ji získat udržet a rozvíjet na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Životní energie: Jak ji získat... Životní energie Jak ji získat udržet a rozvíjet. ... Ale jak takovýto náboj využívat c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY