Kniha o Jizerských horách

Kniha o Jizerských horách - Miloslav Nevrlý | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Nevrlý
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha o Jizerských horách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha o Jizerských horách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Nevrlý. Číst Kniha o Jizerských horách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha o Jizerských horách stále zůstává vzorem pro literární zpracování vlastivědných titulů a inspirací ve vztahu člověka ke krajině a její historii. Informace o historii i přírodě, o cestách, pomníčcích, o místních jménech a místopisu, příběhy rozhleden i domů. Informace odborné a ověřené a přitom napsané jedinečným jazykem: poetickým a věcným zároveň. Původní ilustrace Milana Janáčka texty znovu doprovázejí i v tomto vydání. Nová autorova předmluva je úvahou o možnostech, zda a jak je možné knihu doplnit. Podle nejnovějších poznatků je přepracovaná kapitola o dolování, v poznámkách pod jednotlivými texty jsou uvedeny nejdůležitější aktualizace a zajímavosti. Živá záhlaví usnadňují orientaci v rozsáhlém textu, publikace opět obsahuje rejstřík a samostatnou přílohovou mapu. Knihu upravil knižní grafik Miloslav Fulín.


...niha o Jizerských horách Přidat komentář ... Kniha: Kniha o Jizerských horách - Miloslav Nevrlý | Knihy ... ... . Sandalkar. 1 18.10.2019. Můj roční projekt - každý měsíc si přečíst příslušnou pasáž v této knize, jež je ozdobou každé knihovny správného Jizerkomola, za mnou. ... Kniha o Jizerských horách stále zůstává vzorem pro literární zpracování vlastivědných titulů a inspirací ve vztahu člověka ke krajině a její historii. Informace o historii i přírodě, o cestá ... KNIHA O JIZERSKÝCH HORÁCH - Miloslav Nevrlý alternativy ... ... . Informace o historii i přírodě, o cestách, pomníčcích, o místních jménech a místopisu, příběhy rozhleden i domů. Kniha o Jizerských horách stále zůstává vzorem pro literární zpracování vlastivědných titulů a inspirací ve vztahu člověka ke krajině a její historii. Informace o historii i přírodě, o cestách, pomníčcích, o místních jménech a místopisu, příběhy rozhleden i domů. Kniha Kniha o Jizerských horách je v. Právě čtených:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY