Pozor, rodiče ve školce!: Typické konflikty s rodiči a jak s nimi zacházet

Pozor, rodiče ve školce!: Typické konflikty s rodiči a jak s nimi zacházet - Ulrike Lindner | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ulrike Lindner
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozor, rodiče ve školce!: Typické konflikty s rodiči a jak s nimi zacházet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pozor, rodiče ve školce!: Typické konflikty s rodiči a jak s nimi zacházet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ulrike Lindner. Číst Pozor, rodiče ve školce!: Typické konflikty s rodiči a jak s nimi zacházet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace je velmi praktickou základní příručkou pro všechny odborníky, kteří v rámci své profese pravidelně komunikují s rodiči dětí. Autorka nevyčerpává čtenáře zbytečně rozsáhlou teorií, hned od začátku se věnuje praktickým otázkám. Věnuje se v komunikaci s rodiči, předpokladům sebejistého vystupování a profesionálním hranicím. Rozebírá komunikaci z perspektivy rodičů, věnuje se jejich potřebám, rozlišuje „typy“ rodičů podle způsobu, jakým komunikují, rodičům cizojazyčným, rodinám s nízkým vzděláním a vysvětluje i obranné reakce rodičů na nepříjemná sdělení. Nabízí přípravy na rozhovor s rodiči a jednotlivé druhy rozhovorů, obsahuje konkrétní „nástroje“ pro vedení rozhovoru a je plná doporučení a návodů, jak zvládat konflikty, kritiku a různé výjimečné situace. Všechny kapitoly jsou proložené praktickými a dobře využitelnými poznámkami, konkrétními návrhy pro interní potřeby, předlohami, určenými ke kopírování a další použití.


... konflikty s rodiči a jak s nimi zacházet ... Recenze Archives - Předškoláci - omalovánky, pracovní listy ... . ... co se ve státní mateřské školce neodehrává. Jedná se o detaily, které vás ve výsledku nijak neovlivňují a i nadále z Pozor, rodiče ve školce můžete čerpat kýžené informace. Publikace je velmi praktickou základní příručkou pro všechny odborníky, kteří v rámci své profese pravidelně komunikují s rodiči dětí. Autorka nevyčerpává čtenáře zbytečně rozsáhlou teorií, hned od začátku se věnuje praktickým otázkám. Věnuje se v komunikaci s rodiči, předp ... Pozor, rodiče ve školce! : typické konflikty s rodiči a ... ... . Věnuje se v komunikaci s rodiči, předpokladům sebejistého vystupování a profesionálním hranicím. S novým školním rokem máme pro vás - pedagogy velmi praktickou knihu o profesionáln...SOUVISEJÍCÍ KNIHY