Nadpřirozené strategie k založení rokenrolové kapely

Nadpřirozené strategie k založení rokenrolové kapely - Ian F. Svenonius | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ian F. Svenonius
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nadpřirozené strategie k založení rokenrolové kapely.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nadpřirozené strategie k založení rokenrolové kapely ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ian F. Svenonius. Číst Nadpřirozené strategie k založení rokenrolové kapely Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je nepostradatelným průvodcem každého, kdo se pokouší založit rokenrolovou kapelu. I kdyby snad čtenář už nějakou kapelu založil, či měl s tímto počínáním zkušenosti z dob minulých, neměla by tato publikace chybět v jeho knihovně. Kniha disponuje informacemi, které vám pomůžou založit rokenrolovou kapelu, vyjet na celosvětové turné, nahrát (či jinak vytvořit) umělecké dílo, které dá vaši generaci či hnutí hlas, a vyčlenit si pro sebe místo ve světě rokenrolu. A když všechno chytíte za správný konec, klidně si můžete zahrát i na festivalu All Tomorrow's Parties.


...zí slovo: » založení následující slovo: » záložní slovo se nachází na stránce: Z:22 krok zpět: » zpět hledat jiné synonymum: » hledání upravit (opravit) toto slovo: » upravit přidat do slovníku nové slovo: » přidat Nadpřirozené strategie k založení rokenrolové kapely Autor: Svenonius, Ian F ... Novinky knižního fondu KKFB - naučná literatura - srpen 2014 ... . Nakladatel: Maťa EAN: 9788072871889 ISBN: 978-80-7287-188-9 Překlad: Snížek, Luboš a Theisz, Andre Popis: 1× kniha, vázaná, 168 stran, česky Rozměry: 12,6 × 21 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Nadpřirozené strategie k založení rokenrolové kapely - Svenonius, Ian F. ; Originální a autentické postřehy představitele amerického nezávislého rocku na téma jak založit hudební kapelu. Autor píše s velkým nadhledem a ... Nadpřirozené strategie k založení rokenrolové kapely - Ian ... ... . vydání) Nadpřirozené strategie k založení rokenrolové kapely - Svenonius, Ian F. ; Originální a autentické postřehy představitele amerického nezávislého rocku na téma jak založit hudební kapelu. Autor píše s velkým nadhledem a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY