Už vím více o fyzice

Už vím více o fyzice - Pavla Šmikmátorová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Šmikmátorová
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Už vím více o fyzice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Už vím více o fyzice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Šmikmátorová. Číst Už vím více o fyzice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zajímáte-li se o tajemství fyzikálních jevů a chcete se o nich dozvědět více, je tento pracovní sešit určen právě pro vás. Každá z 5 kapitol obsahuje 6 kreslených fyzikálních zajímavostí, které spojuje společné téma – fyzici, pojmy, obory, fyzika kolem nás a domácí fyzikální pokusy. Abyste to však neměli jednoduché, k odhalení jednotlivých záhad je třeba správně rozlousknout 2 až 3 rafinované rébusy.


...e-li se o tajemství fyzikálních jevů a chcete se o nich dozvědět více, je tento pracovní sešit určen právě pro vás ... Počítačové simulace ve fyzice - YouTube ... . Každá z 5 kapitol obsahuje 6 kreslených fyzikálních zajímavostí, které spojuje společné téma - fyzici, pojmy, obory, fyzika kol ... Už vím více o fyzice Už vím více o fyzice Autor: Šmikmátorová, Pavla Nakladatel: Edika EAN: 9788026614548 ISBN: 978-80-266-1454-8 Ilustrace: Navrátilová, Pavla Popis: 1× kniha, sešitová, 72 stran, česky Rozměry: 21 × 29,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Hledáte Už vím více o fyzice od Pavla Šmikmátorová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít ... Už vím více o fyzice | Albatrosmedia.cz ... . vydání) Hledáte Už vím více o fyzice od Pavla Šmikmátorová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Už vím více o fyzice - Pavla Šmikmátorová, porovnání cen z internetových...SOUVISEJÍCÍ KNIHY