Johan a duch ragby

Johan a duch ragby - Gerard Siggins | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gerard Siggins
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Johan a duch ragby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Johan a duch ragby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gerard Siggins. Číst Johan a duch ragby Online je nyní tak snadné!

POPIS


Johan to vůbec nebude mít lehké! Přišel do nové školy a začal s novým sportem. Všichni spolužáci i učitelé jsou fandové ragby, ale on ještě nikdy ani nedržel ten šišatý míč v ruce. Musí se naučit nová pravidla, najít si nové kamarády a zvyknout si na nové učitele. Rozhodně nepotřebuje, aby se stal terčem šikany Richarda Drky! A kdo je vůbec ten Brian, který sice vypadá strašně staromódně, ale co se ragby týče, dokáže skvěle poradit? Kniha Johan a duch ragby od irského autora Gerarda Sigginse je zábavným čtením pro pro kluky i holky. Seznámí se díky ní se zajímavým sportem, prožijí spolu s Johanem lapálie, které zažívá jako nováček v nové škole a rozuzlí s ním jedno dávné tajemství.


...ohan a duch ragby od irského autora Gerarda Sigginse je zábavným čtením pro pro kluky i holky ... Johan van Hulst, rescued Jewish children in Amsterdam ... ... . Seznámí se díky ní se zajímavým sportem, prožijí spolu s Johanem lapálie, které zažívá jako nováček v nové škole a rozuzlí s ním jedno dávné tajemství. ... Johan a duch ragby Autor: Siggins, Gerard Nakladatel: Za příběhy EAN: 9788090755802 ISBN: 978-80-907558--2 Originál: Ragby Spirit Popis: 1× kniha, brožovaná, 180 stran, česky Rozměry: 12,5 × 19,9 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha Johan a duch ragby od irského autora Gerarda Sigginse je zábavným čtením pr ... Johan a duch ragby | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . vydání) Kniha Johan a duch ragby od irského autora Gerarda Sigginse je zábavným čtením pro pro kluky i holky. Seznámí se díky ní se zajímavým sportem, prožijí spolu s Johanem lapálie, které zaží...SOUVISEJÍCÍ KNIHY