Malá kniha štíhlosti: Jak plánovaně hubnout - Jak řešit stravovací problémy

Malá kniha štíhlosti: Jak plánovaně hubnout - Jak řešit stravovací problémy - Lauren Slayton | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lauren Slayton
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Malá kniha štíhlosti: Jak plánovaně hubnout - Jak řešit stravovací problémy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malá kniha štíhlosti: Jak plánovaně hubnout - Jak řešit stravovací problémy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lauren Slayton. Číst Malá kniha štíhlosti: Jak plánovaně hubnout - Jak řešit stravovací problémy Online je nyní tak snadné!





POPIS


Malá kniha štíhlosti poskytuje informace a rady co dělat, když se nám zrovna nedaří být šik.Expertka na výživu a zakladatelka Stravovacího tréninkuTM Lauren Slaytonová vám touto knížkou pomáhá vyhnout se všudypřítomným dietním nášlapným minám – v práci, rodině, při společenském životě, o svátcích a podobně. Upozorňuje na problémy, které s tím souvisejí. Základem pro redukci tělesné hmotnosti je totiž plánování, neboť předvídání překážek, jež se vám každodenně staví do cesty za štíhlostí, jsou stejně důležité jako to, co jíte. A v neposlední řadě nabízí strategie jak se s nimi vypořádat.


...niha štíhlosti poskytuje informace a rady co dělat, když se nám zrovna nedaří být šik ... Search results - Diochi ... . Expertka na výživu a zakladatelka Stravovacího tréninkuTM Lauren Slaytonová vám touto knížkou pomáhá vyhnout se všudypřítomným dietním nášlapným minám - v práci, rodině, při společenském životě, o svátcích a podobně. Malá kniha štíhlosti poskytuje informace a rady co dělat, když se nám zrovna nedaří být šik. Expertka na výživu a zakladatelka Stravovacího tréninku TM Lauren Slaytonová vám touto ... Malá kniha štíhlosti - katalog.cbvk.cz ... . Expertka na výživu a zakladatelka Stravovacího tréninku TM Lauren Slaytonová vám touto knížkou pomáhá vyhnout se všudypřítomným dietním nášlapným minám - v práci, rodině, při společenském životě, o svátcích a ... Malá kniha štíhlosti poskytuje informace a rady co dělat, když se nám zrovna nedaří být šik. Expertka na výživu a zakladatelka Stravovacího tréninkuTM Lauren Slaytonová vám ...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY