Probouzení - Nejtemnější síly

Probouzení - Nejtemnější síly - Kelley Armstrong | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kelley Armstrong
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Probouzení - Nejtemnější síly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Probouzení - Nejtemnější síly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kelley Armstrong. Číst Probouzení - Nejtemnější síly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chloe Saundersová je na útěku a probouzí k životu pekelné síly. Doslova. Kdybyste mě potkali před pár týdny, patrně by vás nenapadlo považovat mě za dívku jakkoliv odlišnou od běžného průměru. Normální patnáctiletá holka. Teď je však můj život navždy obrácen naruby, tak vzdálen normálu, jak je to jen možné. Stala jsem se živoucím výsledkem podivného vědeckého experimentu – nejenže se mi zjevují duchové, dokonce dokážu probouzet mrtvé, aniž bych něco takového vůbec zamýšlela. Můžete mi věřit, že není o co stát. Teď jsem na útěku se třemi dalšími vrstevníky, kteří jsou obdařeni podobně neobvyklými schopnostmi. Nevím, komu mohu důvěřovat, ale Edisonova skupina je nám v patách a tohle je otázka života a smrti. Musíme najít někoho, kdo nám pomůže….


...nější síly 2. Žánr: Romány, Fantasy, Pro děti a mláde ... Nejtemnější síly - komplet - Armstrong Kelley ... ... ... Probouzení 2014; Nejtemnější síly (komplet) 2015; Kniha Probouzení je v. Právě čtených: 2x: Přečtených: 257x: Čtenářské výzvě ... Probouzení - Nejtemnější síly. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze ... Probouzení - Nejtemnější síly 2 ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Chloe Saundersová je se svými přáteli na útěku, probouzí nejtemnější síly a... je zamilovaná. Totálně. Jmenuju se Chloe Saundersová. Je mi patnáct a chtěla bych být normální. Ale normální nejsem. Jsem geneticky modifikovaná nekromantka a vidím mrtvé a dokonce je dokážu i probouzet, aniž bych se o to snažila. 2014. Nejtem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY