Pivní království Belgie: Nejen o pivu očima zahraničního zpravodaje Českého rozhlasu

Pivní království Belgie: Nejen o pivu očima zahraničního zpravodaje Českého rozhlasu - Filip Nerad | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Filip Nerad
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pivní království Belgie: Nejen o pivu očima zahraničního zpravodaje Českého rozhlasu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pivní království Belgie: Nejen o pivu očima zahraničního zpravodaje Českého rozhlasu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Filip Nerad. Číst Pivní království Belgie: Nejen o pivu očima zahraničního zpravodaje Českého rozhlasu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Belgie se v žádném případě nerovná jen Brusel. Království u Severního moře toho nabízí mnohem víc, a to i pro milovníky chuťových zážitků. Belgie je vyhlášená svojí čokoládou a hranolky s nepřeberným množství omáček. Pro většinu Čechů je ale určitě její nejpřitažlivější stránkou pivo. Vaří se tam téměř 2000 různých piv, které z Belgie dělají jednu z pivně nejrozmanitějších a nejzajímavějších zemí světa. Trapistické pivo, lambic, gueuze, kriek, dubbel nebo tripel jsou jen některé z typických belgických pivních stylů. Po těchto pivních specialitách vás v této knize provede bývalý zpravodaj Českého rozhlasu v Beneluxu a pivní znalec Filip Nerad. Prostřednictvím jeho pivního putování zároveň procestujete celou Belgii a poznáte i mnohá její méně známá místa. Zjistíte, co všechno spojuje známý trapistický klášter Orval s Českem, jak souvisí bruselská kanalizace s unikátními spontánně kvašenými pivy a kde leží belgický Žatec. Dozvíte se také, jak hluboko jsou Belgičané ochotní sáhnout do peněženky, aby se mohli zakousnout do chmelových výhonků, jak se páruje pivo s čokoládou nebo kudy vede první pivovod na světě. To vše je doplněné zajímavými postřehy o Belgii a mnoha fotografiemi.


... království Belgie: Nejen o pivu očima zahraničního zpravodaje Českého rozhlasu Filip Nerad Nakladatel: Radioservis 2019 Podtitul: Nejen o pivu očima zahraničního zpravodaje Českého rozhlasu Belgie se v žádném případě nerovná jen Brusel ... Knihy > Jedlá a nápoje > Nápoje > Alkoholické nápoje ... ... ... Za pivem do Belgie - Kultura21.cz ... království Belgie: Nejen o pivu očima zahraničního zpravodaje Českého rozhlasu Filip Nerad Nakladatel: Radioservis 2019 Podtitul: Nejen o pivu očima zahraničního zpravodaje Českého rozhlasu Belgie se v žádném případě nerovná jen Brusel. Království u Severního moře toho nabízí mnohem víc, a to i pro milovníky chuťových zážitků. Nejen o pivu očima zahraničního zpravodaje Českého rozhlasu - Filip Nerad: PIVNÍ KRÁLOVSTVÍ BELGIE Pro většinu Čechů je ale určitě její nejpřitažlivější Všechny informace o produktu Kniha Pivní království Belgie - Nejen o pivu očima zahraničního zpravodaje Českého rozhlasu - Filip Nerad, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a re...SOUVISEJÍCÍ KNIHY