O naší vlasti: Co by měl každý znát od pravěku do osvícenství

O naší vlasti: Co by měl každý znát od pravěku do osvícenství - Petr Dvořáček | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Dvořáček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O naší vlasti: Co by měl každý znát od pravěku do osvícenství.pdf


Chcete si knihu přečíst?O naší vlasti: Co by měl každý znát od pravěku do osvícenství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Dvořáček. Číst O naší vlasti: Co by měl každý znát od pravěku do osvícenství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rádi sledujete v televizi soutěže o naší vlasti? Chcete mít o naší vlasti všeobecný přehled? Zajímá vás naše historie? Právě pro vás je určena tato kniha, která přináší základní informace o naší dávné historii. Najdete v ní to hlavní o nejvýznamnějších archeologických nálezech, které umožnily vytvořit si představu o životě dávných obyvatel našeho území v pravěku, příchodu Slovanů a formování prvních států na Moravě a později v Čechách, vládě přemyslovských knížat a králů a také o vrcholu slávy Českého království za Lucemburků. Osvěžíte si vědomosti o hlavních událostech a osobnostech doby husitské i o událostech a životě u nás po ztrátě svrchovanosti Koruny české za Habsburků. Vrátíte se k dobám obnovy národního povědomí za obrození a vzniku samostatného státu, najdete zde i nejdůležitější informace o našich moderních dějinách. Kniha vám osvěží znalosti, které jste získali na střední škole a které patří k základním vědomostem o naší zemi. Po přečtení budete hvězdou zábavných i vědomostních soutěží a svými znalostmi oslníte všechny kolem.


...m osvěží znalosti, které jste získali na střední škole a které patří k základním vědomostem o naší zemi ... O naší vlasti - Co by měl každý znát - od národního ... ... . Po přečtení budete hvězdou zábavných i vědomostních soutěží a svými znalostmi oslníte všechny kolem. (co by měl každý znát : od pravěku do osvícenství) O naší vlasti: Co by měl každý znát od pravěku do osvícenství Petr Dvořáček Nakladatel: Rubico 2019 Název: O naší vlasti - Co by měl každý znát od pravěku do osvícenství. Autor: Petr Dvořáček. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Dějiny; ISBN: 978-80-7346-249-9. EAN: 97 ... O naší vlasti: Co by měl každý znát - od pravěku do ... ... . Autor: Petr Dvořáček. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Dějiny; ISBN: 978-80-7346-249-9. EAN: 9788073462499. Objednací kód: NA350234 Kniha O naší vlasti Co by měl každý znát: od pravěku do osvícenství na www.alza.cz. Veškeré ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY