Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo - Zalán Bodnár | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zalán Bodnár
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cristiano Ronaldo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cristiano Ronaldo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zalán Bodnár. Číst Cristiano Ronaldo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vydejte se za krásným fotbalovým dobrodružstvím. Hrdina našeho příběhu se jmenuje Cristiano Ronaldo a možná jste ho už viděli v televizi, je totiž zářivou fotbalovou hvězdou. Ale znáte jeho skutečný životní příběh? Cristiano, rodák z ostrova Madeira, vyrůstal v chudé rodině. Jako dítě neměl ani pořádný míč, kopal si jen s hadrovým balónem. Díky talentu a píli se však neustále zlepšoval a po čase o něj projevily zájem velké kluby. A tím započala jeho cesta, která vedla z malého ostrova až do Realu Madrid.


...s father, José Dinis Aveiro, was the equipment manager for the local club Andorinha ... Cristiano Ronaldo leaves Real Madrid to join Juventus ... . (The name Ronaldo was added to Cristiano's name in honour of his father's favourite movie actor, Ronald Reagan, who was U.S. president at the time of Cristiano's birth.)At age 15 Ronaldo was diagnosed with a heart condition that necessitated surgery, but he was sidelined only briefly and made ... Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro GOIH ComM (European Portuguese: [kɾiʃˈtjɐnu ʁɔˈnaɫdu]; born 5 February 1985) is a Portuguese professional footballer who plays as a forward for Serie A club Juventus and captains the Portugal national team.Often considered the best player in the world and widely regarded as one of the gre ... Cristiano Ronaldo - IMDb ... .Often considered the best player in the world and widely regarded as one of the greatest players of all time, Ronaldo has won five ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY