Hledání smyslu života: Zkušenosti těch, kteří jej našli

Hledání smyslu života: Zkušenosti těch, kteří jej našli - Rami Bleckt | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rami Bleckt
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hledání smyslu života: Zkušenosti těch, kteří jej našli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hledání smyslu života: Zkušenosti těch, kteří jej našli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rami Bleckt. Číst Hledání smyslu života: Zkušenosti těch, kteří jej našli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poutavé vyprávění, jež tvoří tuto knihu, začíná tím, že se v letadle setkají čtyři lidé. Tři z nich jsou nespokojení se svým životem – postrádají jeho opravdové naplnění. Čtvrtý (muž středního věku jménem Artur) už zašel na své pouti dál; nalezl vnitřní mír, štěstí, lásku i hodnotný cíl. Začne ostatním vyprávět svůj příběh – příběh duchovního prozření a růstu, nemoci a uzdravení, těžkých a povznášejících chvil, náročných událostí a úspěchu. Popisuje dramatickou cestu plnou osudových zvratů, klíčových náhod, momentů transformace, tichého rozjímání, hledání i nalézání. Poslední stránky vám prozradí, jak se změnily životy ostatních cestovatelů poté, co si vyslechli Arturův příběh, který na ně měl hluboký dopad.


... smyslu života: Zkušenosti těch, kteří jej našli Rami Bleckt Nakladatel: Eugenika 2019 Kniha: Hledání smyslu života -- Zkušenosti těch, kteří jej našli - Rami Bleckt ... PDF Péče o pozůstalé - možnosti a meze profesionální podpory ... ... Hledání smyslu života Autor: Rami Bleckt Podtitul: Zkušenosti těch, kteří jej našli. Poutavé vyprávění, jež tvoří tuto knihu, začíná tím, že se v letadle setkají čtyři lidé. Tři z nich jsou nespokojení se svým životem ... Hledání smyslu života - Zkušenosti těch. kteří jej našli - Rami Bleckt . Poutavé vyprávění, jež tvoří tuto knihu, začíná tím, že se v letadle setkají čtyř ... Hledání smyslu života (Rami Bleckt) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... Hledání smyslu života - Zkušenosti těch. kteří jej našli - Rami Bleckt . Poutavé vyprávění, jež tvoří tuto knihu, začíná tím, že se v letadle setkají čtyři lidé. Tři z nich jsou nespokojení se svým životem - postrádají jeho opravdové naplnění. Všechny informace o produktu Kniha Hledání smyslu života, porovnání cen z internetových ob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY