Žár

Žár - Kiersten Whiteová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kiersten Whiteová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žár.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žár ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kiersten Whiteová. Číst Žár Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po obléhání Konstantinopole je Radu povolán k sultánu Mehmedovi. Ten je mocnější a silnější než kdykoli dřív, ale také nesmírně osamělý. Znamená to, že je konečně přístupnější? A stojí o to ještě vůbec Radu? Lada sní o tom, že vytvoří spravedlivější Valašsko, ale aby se jí to podařilo, musí hoi osvobodit zpod osmanského vazalství. A tak Mehmedovi i svému bratrovi pošle vzkaz, který se nedá ignorovat. Dva muži jejího života nemají na výběr. A pouze zničením všech, které milují, mohou vytvořit lepší svět!


...erman: Sohors) is a village and municipality in České Budějovice District in the South Bohemian Region of the Czech Republic ... Žár - Wikipédia ... .. The municipality covers an area of 15.08 square kilometres (5.82 sq mi), and has a population of 331 (as at 2005). Žár lies approximately 26 kilometres (16 mi) south-east of České Budějovice and 144 km (89 mi) south of Prague. Režie: Zdeněk Zelenka | Předloha: Hugh Wheeler (kniha) | Scénář: Jiří Hubač | Hudba: Roman Holý | Hrají: Jaromír Hanzlík, Ladislav Mrkvička, Simona ... Žár (něm. Sohors) je obec ležící v okrese České Budějovice, zhruba 6,5 km jihovýchodně od Trhových Svin a 5,5 k ... Car Rental Žár - Cheap Rental Cars From $11 | Travelocity ... ... Žár (něm. Sohors) je obec ležící v okrese České Budějovice, zhruba 6,5 km jihovýchodně od Trhových Svin a 5,5 km severozápadně od Nových Hradů, při silnici spojující tato dvě města.Jeho katastrální výměra má rozlohu 15,08 km². Žije zde 352...SOUVISEJÍCÍ KNIHY