Příběhy z Kávobaru

Příběhy z Kávobaru - Zdenek Primus | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdenek Primus
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy z Kávobaru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy z Kávobaru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenek Primus. Číst Příběhy z Kávobaru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběhy z Kávobaru, nová povídková kniha Zdenka Primuse, nás zavede do jedné znamenité stolní společnosti a nechá nahlédnout do zákulisí a životních příběhů hostů pověstné Cibulkovy Literární kavárny v Řetězové.Kavárny, stejně jako hospody, hrály a hrají v životě české společnosti nezastupitelnou roli. Píší se v nich dějiny, rodí se inspirace, řeší frustrace, vznikají a zanikají přátelství a vztahy. Jsou naprosto specifickým prostorem, ve kterém můžete být sami mezi mnoha lidmi, rozjímat, přemýšlet, truchlit, nebo se naopak družit a těšit ze společnosti druhých. Setkávají se v nich lidé spříznění, ale i takoví, kteří by spolu za jiných okolností neprohodili více než pár slov. Pokud se totiž ocitnou spolu u jednoho stolu, otevírá se před nimi neprobádaný terén vzájemných interakcí, od výměny povšechných a nezávazných informací přes akademické debaty o nápravě věcí lidských až po hluboké intimní zpovědi. Nejrůznější stolní společnosti jsou v našem kulturním kontextu hojně a s nadšením pěstovány, staly se záležitostí tradiční, ba kultovní. Vítejte tedy a usedněte spolu s autorem ve vyhlášeném Kávobaru!


...hy z Kávobaru, nová povídková kniha Zdenka Primuse, nás zavede do jedné znamenité stolní společnosti a nechá nahlédnout do zákulisí a životních příběhů hostů pověstné Cibulkovy Literární kavárny v Řetězové ... Kant | Knihkupectví Serius.cz ... . Kavárny, stejně jako hospody, hrály a hrají v životě české společnosti nezastupitelnou roli. Příběhy z Kávobaru, nová povídková kniha Zdenka Primuse, nás zavede do jedné znamenité stolní společnosti a nechá nahlédnout do zákulisí a životních příběhů hostů pověstné Cibulkovy Literární kavárny v Řetězové. Kavárny, stejně jako hospody, hrály a hrají v životě české společnosti nezastupitelnou roli. Příběhy z Kávobaru. Po jejich dočtení se u Vás projeví doslova abstinenční příznaky. Autor se ... Kniha: Příběhy z Kávobaru - Zdenek Primus | Knihy.ABZ.cz ... . Kavárny, stejně jako hospody, hrály a hrají v životě české společnosti nezastupitelnou roli. Příběhy z Kávobaru. Po jejich dočtení se u Vás projeví doslova abstinenční příznaky. Autor se ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY