Vysvětli mi... Proč kráva dává mléko?

Vysvětli mi... Proč kráva dává mléko? - Joséphine Sauvage | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Joséphine Sauvage
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vysvětli mi... Proč kráva dává mléko?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vysvětli mi... Proč kráva dává mléko? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joséphine Sauvage. Číst Vysvětli mi... Proč kráva dává mléko? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zajímá tě, co se děje na farmě? Proč rostliny na polích rostou v řádcích, jak se dělají balíky slámy nebo proč nejsou kuřátka ve všech vejcích? Odpovědi na tyto a další otázky najdeš uvnitř knihy. Na každé dvoustraně se nachází velké odklápěcí okénko, pod kterým se schovává odpověď. Další strana obsahuje doplňující informace pro malé zvědavce, kteří chtějí vědět vždy o trochu víc. Odpovědi jsou podány tak, aby jim děti porozuměly. Zjistěte, co všechno se svým malým zvědavcem můžete objevit na poli nebo na statku, a vrhněte se do prozkoumávání!


...e stejné kategorie - Vysvětli mi... Proč kráva dává mléko? Kouzelný Dráček ... Vysvětli mi... Proč kráva dává mléko? - Joséphine Sauvage ... ... . Žil byl drak, měl mnoho sil. Střežil palác, kde sám žil. Pojď se proletět s dráčkem, ... Kód: 0329257 Autor: neuveden EAN: 9788025624432 Dostupnost: více jak 100ks. ks. Cena s DPH: Vysvětli mi... Proč kráva dává mléko? 229,-180,-Skladem > 10 ks. Koupit. Vysvětli mi... Proč kráva dává mléko? Zajímá tě, co se děje na farmě? Proč rostliny na polích rostou v řádcích, jak se dělají balíky slámy nebo proč nejsou kuřátka ve všech vejcích? Odpovědi na tyto a další otázky najdeš uvnitř knihy. Vysvětli mi, proč kráva dává mléko? je skvělá novinka z nakladatelství Sv ... Vysvětli mi... Proč kráva dává mléko? - | Kniha na Alza.cz ... . Vysvětli mi, proč kráva dává mléko? je skvělá novinka z nakladatelství Svojtka, která se věnuje tématu farmy - srozumitelnou form...SOUVISEJÍCÍ KNIHY