Vyznejte se v dědickém řízení

Vyznejte se v dědickém řízení - Eliška Wellech | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eliška Wellech
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyznejte se v dědickém řízení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vyznejte se v dědickém řízení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eliška Wellech. Číst Vyznejte se v dědickém řízení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Téměř každý se musí někdy v životě vypořádat s úmrtím blízké osoby. Tato smutná událost s sebou však přináší i právní následky. Nový občanský zákoník se je snaží poměrně podrobně upravit. Navíc přináší nové možnosti, jak můžeme upravit své záležitosti pro případ smrti. Novinkou je například snaha chránit přání a vůli zesnulého a nadřadit je zájmům pozůstalých. Abyste nemuseli procházet množství paragrafů, naleznete veškeré praktické záležitosti týkající se dědického řízení v této stručné publikaci.


...yznejte se v dědickém řízení -- Vybrané kapitoly z nového občanského zákoníku - Eliška Wellech Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Dědění, závěť, vydědění - informace, pravidla - nový ... ... . Vyznejte se v dědickém řízení: Vybrané kapitoly z nového občanského zákoníku (978-80-265-0218-0) Kniha - autor Eliška Wellech, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Téměř každý se musí někdy v životě vypořádat s úmrtím blízké osoby. Vyznejte se v dědickém řízení Vybrané kapitoly z nového občanského zákoníku Eliška Wellech. Všechny záležitosti týkající se dědictví z pohledu nového občanského zákoníku. Téměř každý se musí někdy v životě vypořádat s úmrtím blízk ... Vyznejte se v dědickém řízení - Eliška Wellech | Knihy ... ... . Vyznejte se v dědickém řízení Vybrané kapitoly z nového občanského zákoníku Eliška Wellech. Všechny záležitosti týkající se dědictví z pohledu nového občanského zákoníku. Téměř každý se musí někdy v životě vypořádat s úmrtím blízk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY