Kepler62: Tajemství. Kniha šestá

Kepler62: Tajemství. Kniha šestá - Timo Parvela, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Timo Parvela,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kepler62: Tajemství. Kniha šestá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kepler62: Tajemství. Kniha šestá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Timo Parvela,. Číst Kepler62: Tajemství. Kniha šestá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obsah kapsle je pro dětskou posádku záhadou už od samého počátku expedice. Teď její tajemství konečně odhalí. Ukáže se, že ukrývala černého pasažéra — člověka, který nenasytně touží po moci, nezastaví se před ničím, a co víc: má v plánu vyhladit všechny nepohodlné bytosti a vládnout jako nemilosrdný diktátor. Marie, Ari a jeho bráška Joni budou muset bránit nejen sami sebe, ale i svůj nový domov na planetě Kepler62e. Od černého pasažéra, nevyzpytatelné poručice Olivie a násilnických gnámů se můžou dočkat čehokoli. Jak si s nimi všemi poradí?


...2: Tajemství. Kniha šestá Timo Parvela, Björn Sortland Kniha: Kepler62: Tajemství ... Kepler62 virus timo parvela bjorn sortland | Sleviste.cz ... . Kniha šestá - Timo Parvela; Björn Sortland. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Hledáte Kepler62: Tajemství. Kniha šestá od Timo Parvela,Björn Sortland? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Hledáte Kepler62: Odpočítávání. Kniha druhá od Björ ... Kepler 62. Kniha šestá: Tajemství - Parvela Timo, Sortland ... ... . 33 prodejen po celé ČR Hledáte Kepler62: Odpočítávání. Kniha druhá od Björn Sortland? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR ... Kepler62: Tajemství. Kniha šestá. Timo Parvela, Björn Sor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY