Město lží

Město lží - Sam Hawkeová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sam Hawkeová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Město lží.pdf


Chcete si knihu přečíst?Město lží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sam Hawkeová. Číst Město lží Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když mě strýc poprvé otrávil, bylo mi sedm… Jovan navenek působí jako tichý, nenápadný mladík, který se od ostatních liší jen celoživotním přátelstvím s kancléřovým okouzlujícím, lehkomyslným následníkem. Ve skutečnosti je však mistrem jedů a bylin, vycvičeným ochutnavačem, který má za úkol chránit vládnoucí rodinu. I jeho sestra Kalina za maskou vyrovnanosti a klidu ukrývá život plný lží a tajemství — z nichž některá nezná dokonce ani sám Jovan. Když kancléř nečekaně podlehne neznámému jedu a hlavní město se ocitne v obležení, musejí Jovan s Kalinou vytáhnout do boje proti neznámému nepříteli a zachránit nejen následníka, ale také celé město a zemi. Postupně však zjišťují, že společnost, do níž se narodili a v níž vyrůstali, má dvě tváře a vedle krásy a civilizovanosti vládne jejich světu také tyranie a zrada. Nebezpečí číhá na každém kroku a starodávní duchové země se probouzejí… a velmi se zlobí.


...na lží feat. Jakub Děkan. Licensed to YouTube by ... Město lží / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . The Orchard Music (on behalf of Ty Nikdy); Muserk Rights Management, and 1 Music Rights Societies. Město lží nabízí svým čtenářům originální svět plný jedů, nebezpečí, tajemství, zákeřných nepřátel a zvratů… Nejen díky svojí extrémní čtivosti necelých 600 stran uteče jako voda, ale též díky velmi silným a sympatickým postavám. I jeho sestra Kalina za maskou vyrovnanosti a kli ... Paulie Garand - Pavučina lží feat. Jakub Děkan *Oficiální ... ... . I jeho sestra Kalina za maskou vyrovnanosti a klidu ukrývá život plný lží a tajemství — z nichž některá nezná dokonce ani sám Jovan. Když kancléř nečekaně podlehne neznámému jedu a hlavní město se ocitne v obležení, musejí Jovan s Kalinou vytáhnout do boje proti neznámému nepříteli a zachránit nejen následníka ... Město lží klame...SOUVISEJÍCÍ KNIHY