Zápisník pro malé skauty

Zápisník pro malé skauty - Martina Honzů, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Honzů,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zápisník pro malé skauty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zápisník pro malé skauty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Honzů,. Číst Zápisník pro malé skauty Online je nyní tak snadné!





POPIS


Seznam se s kamarády ze skautského oddílu Stopaři. Během roku se setkávají na schůzkách, jezdí na výpravy do přírody a v létě na tábor. Nyní ti prozradí, jak to ve skautském oddíle chodí, co tam můžeš zažít a naučit se. Veverka ti poví o přírodě, Puchejř ukáže, jak ošetřovat zranění a Žárovka ti poradí, jak si vyrobit bublifuk. Turbánek zas dodá recepty na dobroty uvařené na ohni. Přidej se k nim, dobrodružství začíná.


...k pro malé skauty Kód: 6639. více informací ... Kompletní nabídka ostatní | Mluvená mateřština ... ... ... Skautská stezka pro oddílové rady Kód: 6715. více informací ... Zápisník pro malé skauty - O čem je Zápisník pro malé skauty Jedná se to první skautský zápisník, který má malé vlče, či světlušku, provést světem skautingu. Zápisník je plný obrázků, je rozdělený na Všetky informácie o produkte Kniha Zápisník pro malé skauty, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Zápisník pro malé skauty. Zápisník pro malé skauty od 4,42 € - Heure ... Zápisník pro malé skauty - knihy.cz ... . Zápisník pro malé skauty od 4,42 € - Heureka.sk Zápisník pro malé skauty Zdeněk Chval, Martina Procházkov ... Tajuplné omalovánky pro snílky každého věku. V srdci Velmi Tichého Oceánu čeká na své objevitele sku... 149 Kč 1...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY