Stateční kapitáni

Stateční kapitáni - Rudyard Kipling | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rudyard Kipling
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Stateční kapitáni.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stateční kapitáni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudyard Kipling. Číst Stateční kapitáni Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý román z námořnického prostředí od autora slavné Knihy džunglí! Osudná vlna smete mladého Harveye z paluby a zcela změní jeho život. Posádka škuneru Už jsme tu chlapce zachrání a Harvey tak nalezne mezi drsnými rybáři svůj druhý domov. Rozmazlený synek z bohaté rodiny náhle zjišťuje, v čem spočívají odvaha a pravé přátelství a pozvolna si uvědomuje, na čem v životě opravdu záleží. Vynikající román Rudyarda Kiplinga, nositele Nobelovy ceny za literaturu a autora slavné Knihy džunglí, vychází v novém překladu Davida Petrů a s nádhernými ilustracemi Zdeňka Buriana.


...tateční kapitáni Přidat komentář. Blue ... Stateční kapitáni | NÁRODNÝ ANTIKVARIÁT - predaj kníh ... . 09. března. Kultivované příjemné čtení zejména pro ty, co kdysi dávno byli kluci a rádi se k tomu alespoň touto cestou vracejí. ... I přes znatelné stáří mě Stateční kapitáni bavili svým dobrodružstvím, vtipem, výchovnými prostředky i dramatickými okamžiky. Spencer Tracy se role portugalského rybáře zhostil opravdu bravurně a právem byl oceněn Oscarem. Pro mladé diváky je tento film jistě po ... Stateční kapitáni | Albatros.cz ... . Pro mladé diváky je tento film jistě pořádnou porcí romantiky a dobrodružství a možná se ... Stateční kapitáni. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení....SOUVISEJÍCÍ KNIHY