Jak překonat vztek a podrážděnost: Zachovejte chladnou hlavu

Jak překonat vztek a podrážděnost: Zachovejte chladnou hlavu - William Davies | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
William Davies
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak překonat vztek a podrážděnost: Zachovejte chladnou hlavu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak překonat vztek a podrážděnost: Zachovejte chladnou hlavu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William Davies. Číst Jak překonat vztek a podrážděnost: Zachovejte chladnou hlavu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha zkušeného psychologa je určena všem, kteří často bojují se svou podrážděností a vztekem a kazí tak život sobě i svému okolí. Naučte se ovládnout svůj vztek a zachovat chladnou hlavu i v těch nejvyhrocenějších situacích a převezměte plnou kontrolu nad svými reakcemi a chováním! Proč mě rozčilují věci, které jiné nechávají chladnými?<br Proč jsem někdy podrážděnější než jindy?Proč všechny neiritují tytéž situace?Je vztek sám o sobě vždy špatný? Položili jste si někdy podobnou otázku? Pokud máte pocit, že nezvládáte své negativní emoce a často říkáte nebo děláte věci, kterých později litujete, je tato kniha určena právě vám! Uznávaný psycholog v ní na mnoha příkladech z praxe srozumitelně a čtivě vysvětluje, proč se takto chováte a jak takovému chování můžete předejít. Dozvíte se, jak je to s podrážděností a vztekem, jak fungují vaše přesvědčení a zábrany a jak s nimi můžete pracovat. Naučíte se rozpoznávat vaše osobní spouštěče hněvu a používat prospěšnější metody při posuzování situací, v nichž často „ztrácíte hlavu“. Naleznete rady, jak si dlouhodobě udržet lepší náladu a zpříjemnit tak život nejen sobě, ale i svému okolí. Nenechte se už dál ovládat svým vztekem a převezměte plnou kontrolu nad svými reakcemi i v těch nejnáročnějších situacích!


...ekonat vztek a podrážděnost Kniha zkušeného psychologa je určena všem, kteří často bojují se svou podrážděností a vztekem a kazí tak život sobě i svému okolí ... Jak překonat vztek a podrážděnost - Davies William - SEVT.cz ... . Naučte se ovládnout svůj... Všetky informácie o produkte Kniha Jak překonat vztek a podrážděnost - Zachovejte chladnou hlavu William Davies Kniha, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Jak překonat vztek a podrážděnost - Zachovejte chladnou hlavu William Davies Kniha. Kniha: Jak překonat vztek a podrážděnost -- Zachovejte chladnou hlavu - Davies William Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Jak překonat v ... Kniha "Jak překonat vztek a podrážděnost" ... . Kniha: Jak překonat vztek a podrážděnost -- Zachovejte chladnou hlavu - Davies William Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Jak překonat vztek a podrážděnost Autor: Davies, William Nakladat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY