Hologram pro krále

Hologram pro krále - Dave Eggers | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dave Eggers
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hologram pro krále.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hologram pro krále ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dave Eggers. Číst Hologram pro krále Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skvele napsany roman z prostredi nadnarodnich spolecnosti a divadelka globalnich vyberovych zakazek. Presto, ze se roman dotyka soucasnych ekonomickych, potazmo spolecenskych, problemu, ktere nas vsechny stvou, neni text litanii o starych dobrych casech, ani levicovou agitkou. Na to ma prilis dobre propracovanou psychologii hlavniho hrdiny, barvite popisy a cerny humor. Flashbacky do minulosti dodavaji dynamiku a posiluji vypraveni. Neni divu, ze se chysta film podle tohoto romanu, on si o nej rika, jen si lze prat, aby zachoval nesentimentalni ton dila.


... americký obchodník (Tom Hanks) vyslán do Saúdské Arábie, aby zde, jak doufá, uskutečnil nejlepší obchod svého života, naráží zde na značné kulturní rozdíly ... Hologram pro krále (2016) | DOKINA.CZ ... . Navzdory počátečnímu překvapení místními zvyky a neprůhlednou byrokracií se mu… Hologram pro krále (v anglickém originále A Hologram for the King) je komediální drama z roku 2016.Režie, scénáře a hudby se ujal Tom Tykwer.Námětem byla stejnojmenná novela z roku 2012 od Daveho Eggerse.Hlavní role hrají Tom Hanks, Sidse Babett Knudsen, Tom Skerritt a Sarita Choudhury.Snímek se stal meziná ... Hologram pro krále (2016) | FILMTORO ... .Námětem byla stejnojmenná novela z roku 2012 od Daveho Eggerse.Hlavní role hrají Tom Hanks, Sidse Babett Knudsen, Tom Skerritt a Sarita Choudhury.Snímek se stal mezinárodní ko-produkcí mezi státy Německo, Maďarsko a Spojené státy ... Mám pocit, že Hologram pro krále by mohl být...SOUVISEJÍCÍ KNIHY