Buď špička mezi lektory

Buď špička mezi lektory - Lucie Gramelová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Gramelová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Buď špička mezi lektory.pdf


Chcete si knihu přečíst?Buď špička mezi lektory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Gramelová. Číst Buď špička mezi lektory Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je určena jazykovým lektorům na volné noze. Může vám ušetřit roky tápání na trhu jazykových služeb a usnadnit rozhodnutí, zda spolupracovat s jazykovými školami nebo se opřít do vlastních zakázek. Pomůže vám také vytvořit podnikatelský plán a najít cestu, jak o sobě dát vědět světu, ale třeba také jak si výuku lépe zorganizovat. Nakonec se podíváme i na ryze praktické aspekty aspekty naší práce - jak řešit rušení hodin ze strany studentů nebo jak si poradit se sezónními výkyvy.


...pička mezi lektory. Pozor! Tohle není knížka o didaktice, ale o podnikání! Aneb pravda o podnikání jazykových lektorů na volné noze, ale taky kupa nápadů a inspirace ... Vlavici.cz | Hlavní stránka ... . Recenze knihy Buď špička mezi lektory od autorky Lucie Gramelová Marianna Gorroňová Tuto knihu jsem si zakoupila jednak ze zájmu profesionálního jakožto lektorka a vnitřní motivace na sobě pracovat a zlepšovat se, a jednak také proto, že je Lucie moje kolegyně a kamarádka, přičemž se vzájemně podporujeme a fandíme si. Buď špička mezi lektory Autor: Gramelová, Lucie Nakladatel: Gramelová Lucie EAN: 9788090643833 ISBN: 978-80-906438-3-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 170 stran, česky Roz ... Buď špička mezi lektory - Jazykový koutek ... . Buď špička mezi lektory Autor: Gramelová, Lucie Nakladatel: Gramelová Lucie EAN: 9788090643833 ISBN: 978-80-906438-3-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 170 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Dneska se mi dostala do rukou knížka Lucie...SOUVISEJÍCÍ KNIHY