Rybníky, řeky a jezera

Rybníky, řeky a jezera - Feryal Kanbayová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Feryal Kanbayová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rybníky, řeky a jezera.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rybníky, řeky a jezera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Feryal Kanbayová. Číst Rybníky, řeky a jezera Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, proč bobr staví hráze, jak se přizpůsobil vodouch stříbřitý životu pod hladinou a jak získal tužebník své jméno? Slyšeli jste už někdy, jak se brání užovka obojková při napadení? Víte, kolikrát do roka mění rak říční kůži? Tato praktická knížka o přírodě předává zábavnou formou vám, malým objevitelům, informace o světě rybníků, řek a jezer. Naučí vás rostliny a živočichy nejen rozlišovat, ale prozradí vám i mnoho zajímavého o jejich chování a o prostředí, v němž tato zvířata žijí.


... rybníky a přehrady s čistou vodou, kde lze snadno pozorovat rostliny, ryby a jiné druhy živočichů? Ano! A právě do tohoto pohádkového světa Vás zve Lucie Výborná ... Kniha PDF Rybníky, řeky a jezera - Prazska PDF ... . Umělé ... JEZERA . V Královéhradeckém kraji se nachází Pískovna Adršpach. Jezírko má krásně průzračnou vodu s plážičkami. V létě se zde můžete projet loďkou po jezeře. Nesmí se zde, ale koupat kvůli ochraně CHKO Broumovsko. Seznam jezer na Slovensku (slovensky jezero - jazero) zahrnuje přírodní jezera na Slovensku a umělá jezera, která nepatří ani mezi rybníky ani přehradní nádrže. Po ... ..Rybníky a přehrady.. - Dokument CZ HD (2017) komentář ... ... . Seznam jezer na Slovensku (slovensky jezero - jazero) zahrnuje přírodní jezera na Slovensku a umělá jezera, která nepatří ani mezi rybníky ani přehradní nádrže. Podle rozlohy. Jezera s rozlohou větší než 2 ha. jezero rozloha (ha) hloubka (m) poloha (m n. m.) kraj odtok (povodí) ... Prezentace k tématu: Vodstvo ČR. Vodopády, jezera, rybníky a přehrady na území ČR. Žáci pracují s pracovním li...SOUVISEJÍCÍ KNIHY