Harlekýn na římse

Harlekýn na římse - Alena Vávrová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Vávrová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Harlekýn na římse.pdf


Chcete si knihu přečíst?Harlekýn na římse ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Vávrová. Číst Harlekýn na římse Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knihu originálních podmanivých veršů, naléhavých, kontroverzních, režných, groteskně laděných aněkdy i zpěvných, autorka věnovala 100.výročí narození Bohumila Hrabala, jako "malou splátku dluhu" zaMistrovo důvěru v její tvorbu / v roce 1989 U Zlatého tygra obdržela Cenu Pražské imaginace z nadace Bohumila Hrabala za knihu neotřelých lyrických veršů NAHATMA, vydal Čsl.spisovatel. Další cena již nikdy nikomu udělena nebyla/, Harlekýn na římse je její 13.básnická publikace.Předmluva: básnická minirecenze Jiřího Žáčka.


...n na římse has 364 members. heslo: Kultura je v čudu, avšak lidi jsou kulturní! Harlekýn na římse - Vávrová, Alena ; Knihu originálních podmanivých veršů, naléhavých, kontroverzních, režných, groteskně laděných a někdy i zpěvných, autorka věnovala 100 ... NOVINKY.CZ 2/2018 - Romana Štryncl ... .výročí narození Bohumila Hrabala, jako ... Další cena již nikdy nikomu udělena nebyla/, Harlekýn na římse je její 13.básnická publikace. Předmluva: básnická minirecenze Jiřího Žáčka. Sdílet 0. kategorie Knihy » Beletrie » Poezie » Česká a slovenská poezie. Nakladatel Kampe isbn 978-80-902955-8-2 ean ... Alena Vávrová, Harlekýn na římse, Kampe, 2013; Martin Jurík, Harlek ... Poesie na neděli - ALENA VÁVROVÁ | Poznámky pana Bavora ... .básnická publikace. Předmluva: básnická minirecenze Jiřího Žáčka. Sdílet 0. kategorie Knihy » Beletrie » Poezie » Česká a slovenská poezie. Nakladatel Kampe isbn 978-80-902955-8-2 ean ... Alena Vávrová, Harlekýn na římse, Kampe, 2013; Martin Jurík, Harlekýn, Ikar (ČR), 2013; Komentáře. Znáte ještě další možnosti co znamená harlekýn? Nebo jsme zapomněli zmínit jeho opak? Napište nám do komentáře. Přidat nový kome...SOUVISEJÍCÍ KNIHY