Dvojtáta

Dvojtáta - Vojtěch Bernatský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Bernatský
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvojtáta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dvojtáta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Bernatský. Číst Dvojtáta Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Od sestřičky dostávám roušku, bílou gumovou obuv, zástěru a hodně široké zelené kalhoty. Kačenka už leží na sále a já usedám k její hlavě. Prakticky vzápětí se to stane. Matyáš je na světě a já si pozvolna uvědomuju, že jsem dvojtáta,“ nadšeně popisuje sportovní moderátor Vojtěch Bernatský. Nevšední příběhy všedních dnů v podání dvojnásobného otce, který slasti i strasti spojené s dětmi prožívá po čtyřicítce. A je zřejmé, že ho to jaksepatří baví!Tátou po čtyřicítce? Pro známého českého moderátora žádný problém. Tedy skoro žádný.


...Od sestřičky dostávám roušku, bílou gumovou obuv, zástěru a hodně široké zelené kalhoty ... Vojtěch Bernatský - Dvojtáta - Bernatský Vojtěch ... ... . Kačenka už leží na sále a já usedám k její hlavě. Prakticky vzápětí se to stane. Matyáš je na světě a já si pozvolna uvědomuju, že jsem dvojtáta," nadšeně popis Prakticky vzápětí se to stane. ­Matyáš je na světě a já si pozvolna uvědomuju, že jsem dvojtáta," nadšeně popisuje sportovní moderátor Vojtěch Bernatský. Nevšední příběhy všedních dnů v podání dvojnásobného otce, který slasti i strasti spo ... Vojtěch Bernatský: Dvojtáta - Vojtěch Bernatský | Databáze ... ... . Nevšední příběhy všedních dnů v podání dvojnásobného otce, který slasti i strasti spojené s dětmi prožívá po čtyřicítce. Klub knihomolů - knižní novinky, recenze, ukázky, pozvánky na literární akce, soutěže, aukce knih Databáze knih, hodnocení knih, bazar kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY