Busny: Zpět

Busny: Zpět - Busny | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Busny
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Busny: Zpět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Busny: Zpět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Busny. Číst Busny: Zpět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokračování úspěšného bláznivého cestopisu psaného za jízdy v růžovém buse.Jsme Marika a David a už rok prorážíme naším růžovým busem hrbolaté cesty afrického kontinentu.Stanuli jsme na Střelkovém mysu, nejjižnějším cípu Afriky, s jednou nohou v Indickém oceánu, s druhou v Atlantickém. Takto rozkročeni se ptáme dálek, kam dál. Měla to být cesta kolem světa, měli jsme se nalodit v Jihoafrické republice a pokračovat v naší pouti Jižní Amerikou. Jenže se zdá, že nás Afrika nechce pustit. Nebo jsme to my, kteří ještě nejsme připraveni dát jí sbohem?Cíl je tedy jasný – po východní části jsme se dostali TAM, po té západní se musíme dostat ZPĚT! Protože Afrika se nám i se vším červeným prachem dostala pod kůži a my jsme se do ní bláznivě zamilovali, vydáváme se západním pobřežím na dobrodružnou cestu zpátky domů.


...Zpět na pevnině ... Tak se šineme zpět a zase tam třicítkou ... Busny Zpět: Vracíme se z Afriky - Busny | Kniha na Alza.cz ... . Divím, co je to za buzeraci, když tam nemají značku a ani nám o omezení nikdo neřekl. Voják u závory se ptá, jestli jsme vyřešili náš případ, nechápu, ale kývu, a v duchu si říkám, že jediný „případ" je v jeho hlavě. ... Busny, příběh dvou lidí a jednoho medvídka, kteří putují po světě v dodávce. Růžový Volkswagen je nejen dopravní prostředek, ale i domo ... Kniha: Busny Zpět - Busny | Knihy.ABZ.cz ... . Růžový Volkswagen je nejen dopravní prostředek, ale i domov, dílna a kancelář. Obytným VW T3 Syncro, alias busíkem, jezdí busaři. My jezdíme Busem a jsme Busny. Busny je pořad, jež vzniká za jízdy. ↓↓↓ Vrátíme se zpět po vlastní ose západním pobřežím. S novou cestou se otevírají i nové možnosti, poznáme další kus světadí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY