Stručné dějiny třetí říše

Stručné dějiny třetí říše - Jan František Nejez Bradley | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan František Nejez Bradley
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Stručné dějiny třetí říše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stručné dějiny třetí říše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan František Nejez Bradley. Číst Stručné dějiny třetí říše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Samotný autor John Francis Nejez Bradley je původem Čech. Z Československa utekl v roce 1949 z věznice v Jáchymově. Ještě před útěkem se zajímal o klíčové mezníky českých dějin jeho současnosti, tedy o Mnichovskou dohodu a o Únor 1948. V zahraničí se pak vždy pouštěl do studia zlomových okamžiků, událostí roku 1968 a pak 1989. Vždy se snažil o pohled v mezinárodním kontextu. Vždy je objektem manévrování velmocí či supervelmocí. Nejez ve své monografii věnuje pozornost nacistickému Německu. Rozebírá danou problematiku fundovaně a do hloubky, a přitom čitelně a vhodnou formou. Knížka zaujme každého milovníka historie.


... prezentace Umění Třetí říše dokumentuje vývoj postavení nacistů k Německému umění a tehdejšímu modernímu umění vůbec ... Stručné dějiny České (část III.) - Království České (1140 ... ... . Nastiňuje stručné dějiny Od počáteční tolerance domácího expresionismu až k hanobící výstavě veškerého moderního umění Entartete Kunst, dokládá, jak bylo výtvarné umění ... Stručné dějiny třetí říše Autor: Bradley, Jan František Nejez Nakladatel: Šimon Ryšavý EAN: 9788073540715 ISBN: 978-80-7354-071-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 130 stran, česky Rozměry: 14,7 × 19,8 cm Dějiny města Říma zahrnují období asi 2800 let od počátků města v 9. století př. n. l. přes rozmach antického Říma a Říma jako hlavního města papežského státu ve středověku až po současné ... Stručné dějiny třetí říše | Odborná literatura a právnická ... ... . století př. n. l. přes rozmach antického Říma a Říma jako hlavního města papežského státu ve středověku až po současné hlavní město Itálie ... Západořímská říše...SOUVISEJÍCÍ KNIHY