Jak funguje lidské tělo

Jak funguje lidské tělo - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak funguje lidské tělo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak funguje lidské tělo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak funguje lidské tělo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak se hojí kosti? Kudy proudí krev? Co se děje s tím, co sníme? Co drží tělo pohromadě? Jak se tělo vypořádává s nežádoucími vetřelci? Proč se podobáme rodičům? Vydejte se s námi na vzrušující jízdu do útrob lidského těla. Prohlédněte si všechno pěkně zblízka – od nejmenší buňky až po velkou okružní cestu oběhovým systémem. Stojí to za to! Tato knížka vám ukáže, jak složitým a zajímavým organismem tělo je a jaké úžasné procesy v něm probíhají. Mnohé věci, které se vám dosud zdály být běžné a samozřejmé, teď uvidíte jinak.


...lená věda III: třetí série vzdělávacího cyklu Akademie věd České republiky ... JAK FUNGUJE LIDSKÉ TĚLO ? - Zdravi4u.cz ... . Aktuální témata i vědecké evergreeny, jak jste je dosud neviděli - totiž NEZkresleně ... Jak funguje lidské tělo - sleduj cestu, kterou tělem putuje potrava. Zhluboka se nadechni a prozkoumej své plíce. Nech se překvapit tím, co dokáže tvůj mozek... Odklop okénka... celá specifikace Během 10 000 mrknutí, 20 000 nádechů, 100 000 úderů srdce uvidíte, jak úchvatný, překvapivý a neuvěřitelný je den života lidské bytosti. Category Entertainment This feature is not available right now. Please try again la ... JAK FUNGUJE LIDSKÉ TĚLO ? - Zdravi4u.cz ... . Category Entertainment This feature is not available right now. Please try again later. Lidské oko je schopno vnímat pouze viditelné světlo, tj. záření o vlnové délce přibližně 400-700 nm. Na oko p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY