Nechtění

Nechtění - Kristina Ohlssonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kristina Ohlssonová
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Nechtění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nechtění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristina Ohlssonová. Číst Nechtění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Z rychlíku X-2000, který přijel na stockholmské hlavní nádraží, zmizela malá holčička. Policie začne brzy podezřívat jejího otce, na jehož dopadení vynaloží veškeré síly. Na jiném místě ve Švédsku se zatím před mužem, kterého zpočátku považovala za svého vysněného prince a osvoboditele, skrývá mladá žena. Dobře ví, proč holčička zmizela, a chystá se k dalšímu útěku. Policejní vyšetřování vede legendární komisař Alex Recht, kterému pomáhá horlivý kriminalista Peder Rydh a v neposlední řadě Fredrika Bergmanová, jejímž původním záměrem byla kariéra houslistky. Místo toho však skončila na policii a teď musí ze všech sil bojovat proti větru, aby zavedla vyšetřování jiným směrem, než tím, který se v první chvíli zdál nejpravděpodobnější. Případ plný rafinovaného zla zatím narůstá do stále větších rozměrů. Vyšetřovací tým nemá času nazbyt, pokud nemá dojít k dalším ztrátám na životech. Kolik mají času, než pachatel udělá další tah? A kdo je záhadná žena jako stín? Je třeba ji najít, aby na své místo zapadl i poslední kousek skládanky? Kristina Ohlssonová (1979) žije ve Stockholmu. Vystudovala politologii a pracovala mimo jiné jako analytička v Organizaci pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OSCE), na švédském Ministerstvu zahraničních věcí a na švédském Policejním prezidiu. V minulosti publikovala odborné texty na téma Izraelsko-palestinského konfliktu a zahraniční politiky EU. Svou literární kariéru zahájila v roce 2009 detektivním románem Askungar (Nechtění). Její druhý román Tusenskönor (Sedmikrásky) získal cenu Stabilopriset a byl v roce 2010 nominován na nejlepší švédský detektivní román roku. V letech 2011 a 2012 vyšly autorce další dvě díla: Änglavakter (Andělé strážní) a Paradisoffer (Oběti ráje).


...htění Přidat komentář. ArwenAragorn ... Místo dobytka ‚nechtění' cizinci. Dánská vláda chce ... ... . 37 26. března. Znovu jsem začala číst sérii s Fredrikou Bergmanovou a Alexem Rechtem. ... Nechtění - audiokniha obsahuje detektivní román, jehož autorkou je Kristina Ohlssonová. Čte Michal Gulyáš. Režie Jakub Tabery. Mistr zvuku Jan Kacian. Fredrika Bergmanová a Alex Recht #1 Z rychlíku X-2000, který přijel na stockholmské hlavní nádraží, zmizela malá holčička. Nechtění chlupáči. 96 likes. Chari ... Nechtění - Kristina Ohlssonová | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Nechtění chlupáči. 96 likes. Charitativní prodej oblečení a dárkových předmětů. Finanční částka z prodeje produktů jde na účet zvířecího útulku OZ Bláznivý zverinec. Nechtění. Kdo napsal knihu Nechtění? Autorem je Kristina Ohlsson. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY