Sledování změn

Sledování změn - Sajjid Kašua | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sajjid Kašua
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sledování změn.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sledování změn ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sajjid Kašua. Číst Sledování změn Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nepříliš úspěšný arabský spisovatel a novinář, hrdina nového románu Sajjida Kašuy, se živí psaním memoárů na zakázku a zaznamenáváním cizích životních příběhů. Zatímco žije s rodinou ve Spojených státech, dostane zprávu, že jeho otec v Izraeli je těžce nemocný, a vypraví se za ním, aby s ním byl v jeho posledních chvílích. Současně se však chce vypořádal i s traumaty své vlastní minulosti a přítomnosti. Před čtenářem se tak postupně rozplétá tajemstvím opředený příběh podivného manželství se ženou jménem Palestina i hluboké roztržky s rodinou a nuceného odchodu z rodné vesnice. Román, spojující v sobě rovinu osobní i politickou, národní i univerzální, rozehrává témata exilu a vzpomínek, umírání, ztráty vlasti a kořenů i touhy po lásce. Je vrcholem dosavadní Kašuovy tvorby a potvrzuje jej v roli neobyčejně originálního hlubokého autora postihujícího odcizení v současném světě, autora, jehož tvůrčí hybnou silou je tragická rozpolcenost mezi vrozenými arabskými kořeny a osvojenou židovskou kulturou.


...ní změn (příl. 9) Technické požadavky na provoz aplikace Leták s informacemi o Službě sledování změn Podmínky užívání aplikace Služba sledování změn Aktuality 18 ... Sledování mobilu: Sledujte hovory, zprávy a změny SIM karty ... .05.2020 Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (5/2020) je k dispozici ke stažení. Sledování změn dat ve službě Azure SQL Edge (Preview) Tracking Data Changes in Azure SQL Edge (Preview) 05/19/2020; 3 min ke čtení; V tomto článku. Azure SQL Edge podporuje dvě SQL Server funkce, které sledují změny dat v databázi:Change Tracking a funkce Change Data Capture. Azure SQL Edge supports the two SQL Server feat ... Sledování a revize změn v dokumentu ve Wordu pomocí čtečky ... ... . Azure SQL Edge podporuje dvě SQL Server funkce, které sledují změny dat v databázi:Change Tracking a funkce Change Data Capture. Azure SQL Edge supports the two SQL Server features that track changes to data in a database:Change ... Sledování změn ve Wordu pro iPhone Zapnutí nebo vypnutí sledování změn. Klepnutím na ikonu pera nahoře otevřete pás karet. Klepněte na kartu Revize . Klepnutím na ovládací prvek vedle sledov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY