Kati a popravy v českých dějinách: Nejznámější exekuce napříč historií

Kati a popravy v českých dějinách: Nejznámější exekuce napříč historií - Vladimír Liška | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Liška
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kati a popravy v českých dějinách: Nejznámější exekuce napříč historií.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kati a popravy v českých dějinách: Nejznámější exekuce napříč historií ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Liška. Číst Kati a popravy v českých dějinách: Nejznámější exekuce napříč historií Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak se vyvíjelo katovské řemeslo a jak se měnilo postavení katů od středověku po nedávnou minulost? Kniha předkládá přehled nejznámějších a nejvýraznějších poprav. Za co byli lidé odsouzeni k trestu smrti a jak byl tento trest vykonán? Co je k jejich hrůzným činům vedlo? Jak se vyvíjely mučicí techniky? A co všechno bylo v pravomoci popravčích mistrů nebo čím se kromě svého řemesla zabývali? To všechno najdete v této knize.


...Kati a popravy v českých dějinách Nejznámější exekuce napříč historií - Vladimír Liška ... DOCX biblio.hiu.cas.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Liška Vladimír: Kati a popravy v českých dějinách - Nejznámější exekuce napříč historií Autor: Liška Vladimír Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej Kati a popravy v českých dějinách Autor: Liška, Vladimír Nakladatel: Malý princ EAN: 9788087754276 ISBN: 978-80-87754-27-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 231 stran, česky Rozměry: 15 × 21,3 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Hledáte Kati a popravy v českých ... Liška Vladimír: Kati a popravy v českých dějinách ... ... . vydání) Hledáte Kati a popravy v českých...SOUVISEJÍCÍ KNIHY