Pod vejcem: Tajemství mistra Rafaela

Pod vejcem: Tajemství mistra Rafaela - Laura Marx Fitzgeraldová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Laura Marx Fitzgeraldová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod vejcem: Tajemství mistra Rafaela.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pod vejcem: Tajemství mistra Rafaela ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Marx Fitzgeraldová. Číst Pod vejcem: Tajemství mistra Rafaela Online je nyní tak snadné!

POPIS


V první chvíli je nadšená, nemá to totiž doma vůbec lehké. Musí se postarat o nemocnou maminku, uzavřenou ve svém vlastním světě, a také o dvě stě let starý rodinný dům – a na to všechno má jen čtyři sta šedesát tři dolary, které jí zůstaly po dědečkovi. Vzápětí se jí však zmocní obavy. Co když dědeček, který pracoval jako hlídač v Metropolitním muzeu, obraz ukradl? Pokud chce Theo rozluštit záhadu, musí se přestat spoléhat jen sama na sebe. S pomocí nových a velmi neobvyklých přátel procestuje celý Manhattan a odhalí dědečkovo neuvěřitelné tajemství. Pod vejcem je napínák od začátku do konce. Kdyby Dan Brown psal svou Šifru mistra Leonarda pro děti, napsal by Tajemství mistra Rafaela!


...d vejcem - Tajemství mistra Rafaela Přidat komentář ... Pod vejcem (Laura Marx Fitzgerald) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Terka_Bohmova. 09.09.2019. Nádherná detektivní zápletka. ... Pod vejcem: Tajemství mistra Rafaela. Laura Marx Fitzgeraldová ... Pod vejcem Autor: Fitzgeraldová, Laura Marx Nakladatel: Fortuna Libri EAN: 9788073217365 ISBN: 978-80-7321-736-5 Překlad: Žemličková, Klára Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21,5 cm Pod vejcem - Tajemství mistra Rafaela - všechna vydání ... Bohužel se nám nepodařilo najít produkt Pod vej ... Kniha: Pod vejcem Tajemství mistra Rafaela | Knihy.ABZ.cz ... ... Bohužel se nám nepodařilo najít produkt Pod vejcem - Tajemství mistra Rafaela - Fitzgeraldová Laura Marx.Máme pro Vás však několik tipů: Zkuste se podívat, zda nemáte v hledaném slově překlepy; Pokud zadáváte celý název a nejste si jisti, zkuste například místo ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY