Učíme naše dítě mluvit

Učíme naše dítě mluvit - Jana Kycltová Bezděková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Kycltová Bezděková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Učíme naše dítě mluvit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Učíme naše dítě mluvit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Kycltová Bezděková. Číst Učíme naše dítě mluvit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Není vám lhostejné, jak vaše dítě mluví? Nejste si jistí, zda děláte dost pro vývoj řeči vašeho dítěte? Zdá se vám, že řeč vašeho potomka není v pořádku? Věnujete se dětem a potřebujete podrobné instrukce a rady? Pracujete s dětmi a nevíte, jak rozvíjet jejich řečové dovednosti? Na tyto a další podobné otázky by vám měla tato příručka umět odpovědět. Knížka je věnována nejen všem aktivním a tvořivým rodičům, jimž není lhostejné, jak jejich děti mluví, ale také všem profesionálům, kteří se zabývají vývojem dítěte, s dětmi pracují a jejich schopnosti rozvíjejí.Napsala ji klinická logopedka a speciální pedagožka Mgr. Jana Kycltová Bezděková. Logopedií se zabývá od roku 1994. V minulosti pracovala v Praze v různých zdravotnických zařízeních a v soukromých ambulancích jako klinický logoped. V současné době se věnuje klinické logopedii v soukromé ambulanci v Praze 9 a pracuje jako speciální pedagog v Pedagogicko-psychologické poradně v Praze 10. Autorka popisuje vývoj řeči dítěte a komunikace od narození do začátku školní docházky, popisuje jeho vývoj tělesný, duševní, citový i sociální, co mu prospívá a co škodí, jeho možné odchylky a možnosti, jak pracovat na jejich odstranění či zmírnění a jakou roli při tom mají jeho rodiče. Rady jsou praktické a odzkoušené, stejně jako příklady a návody terapeutických i výchovných postupů. Autorka vnímá logopedii ne jako prostý nácvik správného mluvení, jako pouhý trénink mluvidel, ale především jako výchovu dítěte v osobnost, která bude v budoucnu schopná se prosadit a uspět. Kromě mnoha praktických rad nabízí rodičům a specialistům na péči o děti bohatý repertoár písniček, básniček, říkanek, pohádek, kreseb a her, s nimiž mohou pracovat na dosažení správné a bohaté řeči dětí. Tato logopedie pro širokou veřejnost vyšla poprvé v roce 2008 a byla beznadějně rozebrána. Pro druhé vydání ji autorka upravila, doplnila a aktualizovala podle nejnovějších poznatků.


...e Učíme naše dítě mluvit od Kycltová Bezděková Jana? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Učíme naše dítě mluvit II. - nové aktual. vydání ... . 33 prodejen po celé ČR Název: Učíme naše dítě mluvit. Autor: Kycltová Bezděková Jana. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; Děti do 10 let › Naučná literatura - předškoláci; ISBN: 978-80-87867-10-5. EAN: 9788087867105. Objednací kód: NA236673 Učíme naše dítě mluvit aneb Řečová výchova dítěte od narození do sedmi let. Publikac ... Učíme naše dítě mluvit - Dárek.cz ... . Objednací kód: NA236673 Učíme naše dítě mluvit aneb Řečová výchova dítěte od narození do sedmi let. Publikace určená především rodičům, jejichž dítě stojí před nejzávažnějším úkolem svého vývoje - naučit se komunikaci se svým okolím. Autorka Mgr. Jana Bezděková je zkušená klinická logopedka s bohatou praxí. Knížka Učíme naše dítě mluvit je...SOUVISEJÍCÍ KNIHY