Šťastná máma: 10 tajemství spokojeného mateřství

Šťastná máma: 10 tajemství spokojeného mateřství - Meagan Francis | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Meagan Francis
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šťastná máma: 10 tajemství spokojeného mateřství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šťastná máma: 10 tajemství spokojeného mateřství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Meagan Francis. Číst Šťastná máma: 10 tajemství spokojeného mateřství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Šťastnou mámu jsem nepořídila sobě – je to jedna z mnoha publikací, které jsem pořídila své těhotné švagrové. Inu, starám se o blaho své nastávající neteře, nebo synovce. Hrozně moc se mi líbila obálka a tak jsem usoudila, že i obsah nebude tak špatný. A zase jednou jsem se nespletla. Šťastná máma je opravdu zábavná a zároveň i užitečná příručka pro nastávající maminky. A je úplně jedno, jestli máte už dvě doma, nebo jestli bude tohle vaše první. Užívat si života i mateřství jde vždycky. A to je hlavní myšlenka celé knížky. V deseti jednoduchých radách a tipech autorka učí maminky – a nejen ty – jak si nepřestat užívat života. To, že se stane člověk rodičem, ještě nutně nemusí znamenat, že budete zapšklá bréca, že budete jen nadávat, stěžovat si, nebo být hysterka, co nic nestíhá. Prostě klídek a pohoda. Žádný stres, vždyť může být docela zábava být matkou. Když tedy člověk ví, jak na to. Usoudila jsem tedy, že až zase možná někdy zatoužím po potomkovi, tahle knížka pro mě bude mým soukromým guru a průvodcem ve štěstí. No a i kdyby nic jiného, tak jsem se vážně nasmála. Autorka na všechno nahlíží s nadhledem a humorem, který člověku dodá novou chuť do života. Je to vážně nakažlivé. Rozhodně bych se nebála nabídnout Šťastnou mámu jako příručku pro všechny začínající rodiče.


...ťastná máma - 10 tajemství spokojeného mateřství AUTOR : Meagan Francis ORIGINÁL : The Happiest mom - 10 secret to enjoying motherhood (New York, 2011) Šťastná máma: 10 tajemství spokojeného mateřství Meagan Francis Nakladatel: Noxi 2014 Šťastná máma - 10 tajemství spokojeného mateřství AUTOR : Meagan Francis ORIGINÁL : The Happiest mom - 10 secret to enjoying motherhood (New York, 2011) Čtenářská recenze - Meagan Francis: Šťastná máma 1 ... Pravidla spokojeného manželství, která se vyplatí znát ... ... .4.2014. Meagan Francis je matkou pěti dětí, takže má velké zkušenosti s výchovou dětí. Rozhodla se, že napíše příručku, kde v 10 kapitolách odhalí tajemství spokojeného mateřství. Autorka, matka pěti dětí, v knize prozrazuje 10 překvapivě jednoduchých tajemství jak se stát šťastnou mámou ... Šťastná máma - 10 tajemství spokojeného mateřství ... .4.2014. Meagan Francis je matkou pěti dětí, takže má velké zkušenosti s výchovou dětí. Rozhodla se, že napíše příručku, kde v 10 kapitolách odhalí tajemství spokojeného mateřství. Autorka, matka pěti dětí, v knize prozrazuje 10 překvapivě jednoduchých tajemství jak se stát šťastnou mámou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY