Pikantní astrologie

Pikantní astrologie - Daniela Fischerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Fischerová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pikantní astrologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pikantní astrologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Fischerová. Číst Pikantní astrologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete víc poznat své přátele a pobavit se na účet svých nepřátel? Chcete se o nich dozvědět něco, co vám astrologičtí lichotníci nikdy neřeknou? Chcete se podívat na rubovou stránku všech dvanácti znamení? Pak jste na správné adrese. Daniela Fischerová využila čtyřiceti let své zkušenosti s astrologií a ještě delší zkušenosti spisovatelské a ukáže vám odvrácenou stranu hvězd. Kromě klasické dárkové knihy nyní i jako audiokniha v podání herce Ivana Trojana a režisérky Hany Kofránkové, s autorskými vsuvkami Daniely Fischerové.


...a Fischerová Pikantní astrologie Čte: Daniela Fischerová, Ivan Trojan, Hana Kofránková ... Pikantní astrologie - Daniela Fischerová | KOSMAS.cz ... ... ... Pikantní astrologie - audiokniha obsahuje popis a charakteristiky znamení zvěrokruhu s důvtipem. Autor Daniela Fischerová. Čtou Ivan Trojan, Hana Kofránková a Daniela Fischerová. Režie Hana Kofránková. Chcete víc poznat své přátele a pobavit se na účet svých nepřátel? Kniha Pikantní astrologie Přidat komentář. Rihatama. 21 13. března. Šmarjá, to je taaaaaak vtipné! ... Pikantní astrologie nabíz ... Daniela Fischerová: Pikantní astrologie - recenze ... ... . Rihatama. 21 13. března. Šmarjá, to je taaaaaak vtipné! ... Pikantní astrologie nabízí pohled na všech dvanáct znamení z jiného úhlu, namísto líbivého pochlebování se vtipnou a čtivo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY