Válka vlků: Boj tří králů v pevnosti orlů

Válka vlků: Boj tří králů v pevnosti orlů - Bernard Cornwell | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bernard Cornwell
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Válka vlků: Boj tří králů v pevnosti orlů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Válka vlků: Boj tří králů v pevnosti orlů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernard Cornwell. Číst Válka vlků: Boj tří králů v pevnosti orlů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Uhtred z Bebbanburgu sice získal zpět své rodové sídlo, ale obklopený ze všech stran starými i novými nepřáteli si svého vítězství dlouho neužil. V Mercii vypukla vzpoura odbojných pánů proti wessexskému králi Edwardovi, který se snaží připojit jejich zemi ke svému království. Ani ve Wessexu však není klid, neboť se zdá, že nemocný Edward už dlouho na trůnu nevydrží, a různé soupeřící skupiny už zahajují boj o jeho nástupce. Do toho všeho pokračují ze severu nájezdy Norů v jejich neustálém hladu po půdě. Za této situace, navíc stižený krutou ranou osudu v podobě smrti milované dcery, se pověstný válečník Uhtred opět ocitá před dilematem, kde je jeho místo. Celá desetiletí se pohyboval mezi pohanským a křesťanským světem, mezi tím starým, v němž se narodil, a novým, jenž se kolem něj utváří; mezi Sasy a vikingy. A nyní, jak větry změn sílí, se musí rozhodovat znovu.


...lků: Boj tří králů v pevnosti orlů Bernard Cornwell Nakladatel: BB art 2019 Uhtred z Bebbanburgu sice získal zpět své rodové sídlo, ale obklopený ze všech stran starými i novými nepřáteli si svého vítězství dlouho neužil ... Knihy autora Bernard Cornwell | kníhkupectvo Literama.sk ... . V Mercii vypukla vzpoura odbojných pánů proti wessexskému králi Edwardovi, který se snaží připojit jejich zemi ke svému království. Válka vlků Boj tří králů v pevnosti orlů anglická literatura historický román. Bernard Cornwell. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . Série Uhtred Z ... Válka vlků Boj tří králů v pevnosti orlů nakladatel: BB/art: rok vydání ... Válka vlků E-kniha - titul je dostupný na okamžité ... Válka vlků Boj tří králů v pevnosti orlů - Artforum ... . Bernard Cornwell. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . Série Uhtred Z ... Válka vlků Boj tří králů v pevnosti orlů nakladatel: BB/art: rok vydání ... Válka vlků E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. Boj tří králů v pevnosti orlů. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY