Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče - Jozef Gertli Danglár, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jozef Gertli Danglár,
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jozef Gertli Danglár,. Číst Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Pokud nechcete, aby vás děti přivedly do hrobu, přečtěte si tuto knihu.“ Profesor Hermann Kostižer, specialista na boj s dětskou neposlušností. Máte doma dítě, co se dloubá v nose, je zapomnětlivé, lenivé, lakomé nebo hubaté? Hledáte dobrou polepšovnu, která vaše dítě zachrání před celoživotní neposlušností? Už nehledejte. Z této knihy se vaše dítě konečně dozví, co ho čeká, když bude neposlušné!Legendární slovenský bestseller, který má tisíce nadšených fanoušků, ale také stejně mnoho odpůrců, vychází v novém českém překladu a s novými doplněnými ilustracemi. Pohádky o dětech, které jsou postižené různými druhy neposlušnosti, plné černého humoru a neobyčejných strašidel, vyvolávají ve spojení s Danglárovými ilustracemi hurónský smích dětí, ale i rodičů.Kniha se stala oblíbenou dětskou četbou a suverénně vede jako nejčtenější knížka na školních recitačních a interpretačních soutěžích. Vyšla v krátké době ve čtyřech vydáních, byla přeložena do polštiny a češtiny (Albatros 2002) a inspirovala několik divadelních dramatizací na Slovensku i v České republice. Českou verzi na CD načetla Aňa Geislerová.Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče jsou v novém rozšířeném vydání a v nové typografické úpravě připraveny pro novou generaci malých neposluchů a jejich zoufalých rodičů a jsou zaručenou pedagogicko-výchovnou pomůckou posledníinstance s úspěšností 97,3 procent.Nové rozšířené vydání! Čtrnáct pohádek + pomocný slovník + test neposlušnosti + přesvědčovací argumentář.


... videos Play all Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče Lary Albi Na Stojáka - Endru - Japonsko - Duration: 12:52 ... Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče ... ... . Na Stojáka 269,891 views 14 videos Play all Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče Lary Albi POHÁDKA : NEJKRÁSNĚJŠÍ HÁDANKA / 2015 / DRAMATICKÝ KROUŽEK / ZŠ DOBŘÍŠ, KOMENSKÉHO ... Pohádka o Verce, která se dloubala v nose. Odtahové auto Tom, Autohlídka, Car Patrol | Auta & pohádkove kamiony pro deti - Duration: 1:04:27. Supernáklaďák - Městě Aut Recommended for you A přece se na sousedním Slovensku před pěti lety takový titul objevil. Černěh ... Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče ... ... . Supernáklaďák - Městě Aut Recommended for you A přece se na sousedním Slovensku před pěti lety takový titul objevil. Černěhumorné, místy drastické, občas veselé, nikdy však přehnaně vlídné Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče Dušana Taragela s více než v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY