Jsme poslední

Jsme poslední - Hanna Jameson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hanna Jameson
DIMENZE
7,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsme poslední.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jsme poslední ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hanna Jameson. Číst Jsme poslední Online je nyní tak snadné!

POPIS


MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Nad Washingtonem vybuchla atomová bomba Jon Keller si toto oznámení přečte u snídaně na telefonu. Následují další oznámení a zprávy, že svět pustoší jaderná válka. Jeho manželka a dvě malé dcery jsou doma v Americe, zatímco on je služebně na konferenci ve Švýcarsku. V hotelu s temnou minulostí, obklopeném hlubokými lesy daleko od nejbližšího města. Spolu s dvacítkou dalších hostů se Jon snaží udržovat aspoň nějaké zdání civilizace. Pak se ale jednoho dne v hotelu najde mrtvá holčička. Někdo v hotelu je vrah. Zásoby se tenčí, napětí narůstá a dostavuje se paranoia. Vyšetřování smrti holčičky se pro Jona stane posedlostí i způsobem, jak neztratit vlastní lidskost. Jak daleko je ochoten ve jménu spravedlnosti zajít? V jakou spravedlnost vůbec může v postapokalyptickém světě doufat? A co když vrah nechce být nalezen?


...klip kapely Ty Krávo k písničce Jsme poslední, no a co ... Kniha: Jsme poslední - Hanna Jameson | Knihy.ABZ.cz ... . Pitch Perfect Riff-Off with Anna Kendrick & The Filharmonics - Duration: 9:35. The Late Late Show with James Corden Recommended ... V dokumentárním lifestylovém magazínu ukážeme, jak naši předci dokázali využít všechno, co jim příroda nabízí. Provázet nás budou moderátoři Tereza Hátleová a Petr Pěknic Kniha Jsme poslední Přidat komentář. Peter73. 2 13. dubna. Námet dobrý, dvadsiatka ľudí n ... Poslední Přemyslovci - YouTube ... . Peter73. 2 13. dubna. Námet dobrý, dvadsiatka ľudí na odľahlom hoteli niekde v lesoch Švajčiarska. ... 50+ videos Play all Mix - Ben Cristovao - POSLEDNÍ / prod. by The Glowsticks (Official Music Video) YouTube STEIN27 - Naděje (feat. Václav Rouč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY