Poslední vlak do Helsingoru

Poslední vlak do Helsingoru - Heidi Amsincková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Heidi Amsincková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední vlak do Helsingoru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední vlak do Helsingoru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heidi Amsincková. Číst Poslední vlak do Helsingoru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přečetla si naše knihkupkyně z Prahy, Karlína Kniha povídek v žánru Scandi noir, který byl pro mě premiérou. Musím říct, že mi tento styl povídek velmi sedl a určitě se po něm ještě poohlédnu. Povídky byly krátké, svižné a čtivé. Ale nečekejte žádné příjemné oddechové čtení před spaním. Tato kniha je už od první strany napěchovaná smrtí a duchařinou. Neoznačila bych ji ale za klasický horor. Pokud Vás nepřitahuje pochmurno, deprese, vraždy a podvody, kniha Vás nejspíš nenadchne. Ostatně hned první povídka, podle které je kniha pojmenována, Vás zostra a nekompromisně uvede do tohoto žánru a rozhodne za Vás, zda chcete ve čtení pokračovat či nikoliv.


...Poslední vlak do Helsingøru představuje devatenáct skandinávských povídek, žánrově na pomezí duchařského hororu a černého humoru ... Poslední vlak do Helsingøru - Recenze knihy ... . Je však důležité říci, že označení textů za skandinávské je třeba brát s rezervou. Výborný herecký výkon všech v českoněmeckém snímku roku 2006. Poslední vlak do Helsingøru (Beletrie) - Devatenáct noirových povídek oceňované dánské autorky. Příběhy se odehrávají v současné Kodani a Heidi Amsincková v nich svým čtenářům servíruje skvělou kombinaci duchařiny a čern ... Poslední vlak do Helsingoru - Heidi Amsincková | KOSMAS.cz ... ... . Příběhy se odehrávají v současné Kodani a Heidi Amsincková v nich svým čtenářům servíruje skvělou kombinaci duchařiny a černého humoru. Navíc se v každé povídce, jejichž hlavními postavami jsou... Poslední vlak do Helsingoru je kniha plná devatenácti různých povídek.Příběhů ve stylu horor scandi noir. Zavedou nás do součas...SOUVISEJÍCÍ KNIHY